Портфоліо з теми "Berlin ist aufregend und faszinierend" (7 клас)

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:56, 13 січня 2014, створена Валентина53 (обговореннявнесок) (Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Berlin ist aufregend und faszinierend"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія, німецька та світова література, інформатика, географія.

Вік учнів, клас

12-13років , 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект виконується в рамках програми вивчення німецької мови. Тема:«Німеччина. Знайомство з визначними місцями Берліну». Цей проект дає учням можливість дізнатися більше про країну, мова якої вивчається, її історію, культуру, визначні місця Берліну, традиції, людей. Проект спрямований на розвиток особистості учнів. Основним завданням вчителя є бажання формувати і розвивати креативність, самостійність учнів, їх пізнавальні та творчі здібності, самостійне мислення, підвищити мотивацію до вивчення німецької мови. Навчальний проект буде включати розробки уроків, презентації, відеофільми, можливість спілкування з носієм мови, додаткові, автентичні матеріали. Діти збиратимуть та досліджуватимуть необхідну інформацію до питання: «Чому Берлін називають містом постійного дива і одночасно містом сумного минулого?» і дякуючи роботі над проектом, дають на нього відповідь, самостійно плануватимуть та організовуватимуть роботу в групах, будуть користуватися автентичними матеріалами з Інтернету, організують та проведуть спілкування з носієм мови по Skype, будуть розвивати комунікативні навички, застосовувати набуті знання, навчаючись і діючи, відчуватимуть власну відповідальність, свій потенціал, зроблять висновки. Результати роботи будуть представлені на шкільному сайті у вигляді групової презентації, створення відеофільму «Берлін – місто, яке зачаровує і хвилює» та відеозапису реальної комунікації з носієм мови.

Учнівська публікація

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проектної діяльності вчитель розміщує на стенді тематику теми, що вивчається, а саме запитання за темою, номери домашніх завдань різнорівневого типу складності та деякі цікаві відомості з теми, основні положення та вимоги щодо створення власного портфоліо групи учнів, а саме презентації, буклету, реферату, повідомлення. Також демонструє власну презентацію учням.Враховуючи вимоги стандартів, складаються критерії оцінювання майбутніх робіт (презентація, буклет, реферат, повідомлення), за якими відбувається контроль і самоконтроль в групах. Навчальні потреби учнів учитель визначає за допомою "асоціативного куща".

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено


Діяльність учителя та учнів складатиметься з декілької послідовних етапів: Етап 1. Вчитель складає план виконання проекту, створює учительську презентацію, продумує критерії та форми оцінювання роботи. Разом з учнями відбувається вибір теми чи проблеми проекту, формулюються ідеї, загальна мета проекту, визначається для кого або для чого цей проект принесе конкретний позитивний результат. Етап 2. Вчитель використовує цікаві та проблемні запитання таблиці 3-Х-Д та учительську презентацію як мотивацію до виконання проекту. Діти виконують завдання Вхідного тестування, розробляють разом з вчителем план роботи над проектом, складаються завдання, визначаються очікувані результати. Вчитель знайомить учнів з правилами роботи в Інтернеті. Учні виконують завдання, накреслюють заходи, які потрібні для досягнення результатів проекту. Разом визначаються строки. Етап 3. Грунтовна підготовка, учні формують групи виконавців, планують й проводять групове заняття, визначають завдання, вправи, довідкові матеріали, відбір матеріалів, джерела автентичних матеріалів,встановлюється послідовність дій.

  • 1 фаза.

Розподіл завдань серед учнів. Проходить рівний розподіл роботи між усіма учнями, обговорюються зміст і форма презентації проекту, результати роботи в групах, формулюються завдання і проблеми для кожної групи, кожній групі надаються засоби для роботи.

  • 2 фаза.

Виконання завдань. Групи об’єднуються з урахуванням характеру та виду діяльності.

  • 3фаза.

Обговорення в групі результатів кожного завдання. Групи об’єднуються для обговорення отриманих результатів і, у разі необхідності, проводять їх остаточну корекцію, зважаючи на окреслену мету роботи над проектом.

  • 4фаза.

Групи готують презентацію своїх результатів. Оформлення спільного результату.

  • 5 фаза.

Звіт за проектом. Групи представляють результат своєї роботи. Обговорення, доповнення результатів. Корекція. Остаточні результати. Презентація проекту. Учні проводять захист свого проекту. Оцінка виконання проекту.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Валентина Гуріна

Фах, навчальний предмет

Вчитель німецької мови

Навчальний заклад

КЗ Верхівцевський НВК "Середня загальноосвітня школа №1 - дошкільний навчальний заклад" Верхньодніпровського району

Місто\село, район, область

м. Верхівцеве, Верхньодніпровський район, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

gurina887 на gmail.com

Відомості про тренінг

  • Тренінги в рамках співпраці в Національному проекті "Відкритий світ"

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

КЗ Верхівцевський НВК

Тренери