Портфолио Чубук Татьяна
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Україна
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Основний предмет - "Економічна та соціальна географія". Другорядні предмети - Всесвітня історія
Вік учнів, клас
I-II Курс старший шкільний вік
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Навчальний проект спрямований на вивчення промисловості України. Учні 10 класу повинні вивчити «старі « та нові галузі промисловості за матеріалами підручника, інтернету, довідниками, показати динаміку розвитку в рамках навчальної теми «Україна» у вигляді таблиць, презентацій, фотовиставки в колективній, груповій та індивідуальній роботі. учні використовують такі теми: політична система, Освіта в Україні, досліджують Політичну систему України та презентують власні роботи. Учні збирають інформацію щодо обраної теми протягом певного періоду часу та презентують свої роботи.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Основними видами оцінювання з іноземної мови є поточне, тематичне, семестрове, річне оцінювання та підсумкова державна атестація. Більшість прийомів поточного оцінювання спрямовано на детальну перевірку окремих параметрів мови або вмінь мовлення, яких щойно навчили, тематичне оцінювання проводиться на основі поточного оцінювання й виставляється єдиний тематичний бал. Під час виставлення тематичного бала результати перевірки робочих зошитів не враховуються. Семестрове оцінювання з іноземної мови проводиться один раз наприкінці семестру за чотирма видами мовленнєвої діяльності (аудіювання, говоріння, читання, письмо).
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
[[1]план роботи над проектом] Керівник проекту розробляє план роботи над проектом, та організує роботу,визначає проблемне та ключові питання разом з учнями. Готує стартову презентацію Поділяє учнів на групи. Проводить онлайн опитування з [послідуючою діаграмою https://docs.google.com/document/d/11kgT4F2SVQLIIxUUL4ExHLcTXwmCf9qu6xheOvQzkEA/edit?usp=sharing.] Знайомить учнів з перевагою проекту над іншими формами вивчення матеріалу. Створює динамічну сторінку Знайомить учнів з буклетом. Розробляє [критерії оцінювання учнівських робіт https://drive.google.com/file/d/0B0VhkV4ooyNwRlVoZzZmM0ZXZmM/edit?usp=sharing.] Допомагає учням в роботі з інтернетом, створенні закладок, пам’ятки для роботи з ними. Навчає вмінням оцінити свою діяльність з веб-ресурсами в проекті. Перевіряє роботи учнів, організує обговорення результатів роботи, захист проекту.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Чубук Тетяна Олександрівна
Фах, навчальний предмет
викладач англійської мови
Навчальний заклад
Місто\село, район, область
Миколаївська обл.
м.Вознесенськ
Контактні дані
Відомості про тренінг
Тренінг за 10 версією Intel "Навчання для майбутнього". м. Вознесенськ, 8 - 14 січня 2014 року
Дати проведення тренінгу
8 січня - 14 січня 2014 року
Місце проведення тренінгу
Вознесенський ПАЛ
Тренери
Красовська Віра Леонідівна Пересунько Оксана Валеріївна