Портфоліо Парфьонової Ольги

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:30, 13 січня 2014, створена Olgagoodluck034 (обговореннявнесок) (Місто\село, район, область)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Чи можливе переселення людини на інші планети?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний: астрономія

дотичні: фізика, географія, біологія, хімія, математика

Вік учнів, клас

17-18 років ,ІІІ курс

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

В процесі роботи над проектом учні в складі груп космодослідників вивчають природу планет Сонячної системи,їх супутників , а також малих тіл Сонячної системи. Працюючи з інтернет-ресурсами, навчальною літературою, а також використовуючи знання з фізики,біології,хімії, математики, географії і екології роблять дослідження основних характеристик об’єктів. Результати дослідження представляють у вигляді публікацій або презентацій.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж всієї роботи над проектом. Ознайомлюючи учнів із завданням учитель проводить опитування демонструє презентацію – фасилітацію про даний проект та пропонує форму «ЗХД» .На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. У процесі роботи учні використовують контрольний список дослідження та блогу для проведення самооцінювання. В процесі роботи над проектом учні працюють та записують свої відповіді, описують процес та результати виконання досліджень до Журналів сспостережень. Учитель також проводить оцінювання роботи учнів у групах та визначає проміжні результати роботи над проектом. На основі отриманих даних учитель може дещо змінювати завдання, проводячи їх у відповідність до поставленої мети проекту. По завершенню проекту учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання блогу: самостійна, колективна робота, збір, накопичення, систематизація, важливість інформації,дизайн, розміщення, використання фото, відео, посилання,орфографія, граматика, використання шрифтів, а також статистика відвідування, доповнення. Учні працюють за таблицею «ЗХД» та записують свої результати до Журналу спостережень на основі чого проводиться само оцінювання роботи над проектом.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На підготовчому етапі учитель пересвідчується чи знають дану тему учні, проходять попереднє анкетування по даній темі за опитувальником. Учні знайомляться із завданням , переглядаючи презентацію - фасилітацію, досконало вивчають питання. Учням пропонується ключове та тематичні запитання, конкретна проблема та проводиться визначення розуміння учнями вказаних вище понять. Через використання форм із «ЗХД» визначаються наявні знання та навчальні потреби учнів. На першому етапі знаходять інформацію за допомогою веб-ресурсів, додаткової і навчальної літератури про будову Сонячної системи, характеристики планет та інших об’єктів Сонячної системи. Проводять аналіз отриманої інформації, порівнюють природні умови на досліджуваному об’єкті і планеті Земля. Учні проводять самооцінювання використовуючи контрольні списки дослідження та блогу. На другому етапі учні проводять аналіз отриманої інформації, порівнюють природні умови на досліджуваному об’єкті і планеті Земля. Всю знайдену інформацію нотують у Журнал досліджень. На четвертому етапі систематизують інформацію, аналізують, заповнюють організовану діаграму, роблять висновки та розміщують у створений блог.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Парфьонова Ольга

Фах, навчальний предмет

викладач фізики і астрономії

Навчальний заклад

Вознесенський ПАЛ

Місто\село, район, область

м.Вознесенськ, Миколаївська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери