Портфоліо Кліщ
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту
- 5 План вивчення теми
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учня та вчителя
- 8 Відомості про автора
- 9 Ім'я, прізвище
- 10 Фах, навчальний предмет
- 11 Навчальний заклад
- 12 Місто\село, район, область
- 13 Контактні дані
- 14 Відомості про тренінг
- 15 Дати проведення тренінгу
- 16 Місце проведення тренінгу
- 17 Тренери
Назва навчальної теми
Слова-мешканці мови
Основний та другорядні предмети
Англійська мова, українська мова, література
Вік учнів, клас
16-17 років,11 клас
Стислий опис проекту
Основне завдання учнів дослідити особливості зміни лексичних одиниць в історичному процесі. Визначити причини змін словникового складу мови.Виділити шляхи та способи збагачення словникового складу англ. мови.
План вивчення теми
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Оцінювання здійснюється впродовж всього навчання та виконання проекту за темою. Перше оцінювання здійснюється з метою виявлення знань учнів в момент входження в проект за допомогою тестів, розроблених в електронній тестовій оболонці з теми «Слова- мешканці мови».
Діяльність учня та вчителя
Перед оголошенням про початок роботи над проектом, вчитель з’ясовує, якими знаннями володіють учні при вході в проектування за допомогою розроблених тестів з теми «загальні відомості про склад мови». Вчитель знайомить учнів з методом проектів і використовує для цього буклет, в якому про метод все розписано. Далі презентує тему проекту. Ставить ключові та тематичні питання. Далі проводить обговорення наступних питань: • Як ви вважаєте, для чого нам потрібна мова? • Чи може вплинути ваше життя на вашу мову ? • Як ви думаєте, чи можна прослідкувати зміни лексичного складу мови в процесі тривалого періоду часу? • Які стилі мовлення ви знаєте? Назвіть особливості кожного з них.
Вчитель знайомить учнів з документом для фасилітації. Учні об’єднуються в 4 групи – за бажанням. Кожна група отримує завдання і складає план реалізації цього завдання з часовою градацією. Складають щоденники виконання роботи та картки успіху, в яких в процесі виконання роботи будуть прописувати свої успіхи в досягненні поставленої мети. Разом створюють презентацію за відповідним шаблоном та електронний документ – блог, на якому розміщують всі етапи роботи над проектом, свої роздуми з питання «Як стати успішним і що нам в цьому допоможе» і роблять висновки. Як результат – захист проекту та представлення блогу, на якому розміщені всі матеріали проекту, для обговорення однокласникам і всім, кому не байдуже їх майбутнє.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Кліщ Олена
Фах, навчальний предмет
Навчальний заклад
Місто\село, район, область
Контактні дані
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
09 - 21 грудня 2013 року
Місце проведення тренінгу
Павлоградський міський ліцей
Тренери
Бондарева Раїса Григорівна