Портфоліо Беденка Олега з теми: "Гриби живі організми"
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
"Грибне царство"
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Освітня тема "Природознавство", Освітня галузь "Сходинки до інформатики"
Вік учнів, клас
3 клас 8-9 років
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Даний проект дозволяє розширити у 3 класі знання в пізнанні навколишнього світу в області царства грибів, розвинути пізнавальні компетенції. Проект націлює на прояв інтелектуальних здібностей, моральних та комунікабельних якостей, демонстрацію знань і умінь, здатність самоосвіти і самоорганізації. У процесі проекту учні використовують знання із суміжних дисциплін , міжпредметні зв'язки, шукають більш ефективні шляхи вирішення завдань проекту, спілкуються один з одним. Проект орієнтований на вивчення питань, пов'язаних з роллю грибів у житті людини. Матеріали проекту можуть бути використані при вивченні теми « Гриби ». Робота над проектом допомагає задовольнити пізнавальний інтерес учнів, спонукає до пошуку додаткової інформації, збагачує їх життєвий досвід в ході вирішення практичних завдань. Проект розповість про їстівні гриби, дасть можливість відповісти на змістові запитання. У ході виконання проекту учні виготовляють публікацію, презентацію та блоги створюють свою пошту на «gmail.com». Знаходять різну додаткову інформацію та оформлюють презентацію.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Оцінювання здійснюється упродовж всієї роботи над проектом згідно Критеріїв оцінювання знань,умінь та навичок учнів. На підготовчому етапі учитель демонструє дітям вступну презентацію, організоване обговорення ключового запитання,в процесі якого вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, для того, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності та для обговорення їх докладно на індивідуальних, групових консультаціях Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. формуюче оцінювання проходить проводиться усне опитування,анкетування, метод Мозковий штурм»,обговорення основних питань,перегляд презентації вчителя, робота з таблицями «ЗХД», організаційну діаграму. На основі цього визначається рівень знань,умінь та навичок учнів,а також визначаються навчальні потреби учнів.
Впродовж роботи над проектом вчитель перевіряє результати досліджень учнів,наявний додатковий матеріал,літературу,письмові звіти та нотатки. Та перевіряє діяльність за бланком проміжної роботи. Учні працюють з формою оцінювання роботи в групах та формою оцінювання досліджень. На завершальному етапі учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання презентації, та форм оцінювання публікації, форм оцінювання блогу .А також вчитель проводить проводить підсумкове тематичне оцінювання у вигляді підсумкового тесту та обговорення-рефлексію. З метою визначення самоспрямування використовується форма оцінювання самоспрямування.
Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Учні використають Бланк самооцінювання результатів роботи в проекті, щоб здійснити самооцінку.
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Олег Беденко
Фах, навчальний предмет
Вчитель початкових класів
Навчальний заклад
ВП "Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка"
Місто\село, район, область
м. Лисичанськ, Луганська область
Контактні дані
oleg.bedenko125_gmail.com
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
09.12.13 - 14.12.13
Місце проведення тренінгу
ВП "Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка"