Модуль 5. Педрада. Лисичанськ 11.12.2013
1 група
11.12.13.Лисичанськ.Модуль5.Група1
Яким чином я забезпечуватиму досягнення моїми учнями вимог освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні за методом проектів дозволю їм самостійно обирати зміст і ставитиму відкриті Основні запитання?
[Категорія:10 версія]
2 група
Якщо учні самостійно планують свої дії в проектах, визначають напрямки своїх досліджень, то як я маю пересвідчитись, що вони отримують при цьому передбачені програмою знання та вміння?
3 група
Як мені забезпечити об’єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у групах? Учнів залучають до кожної нової теми. Залежно від здібностей кожного учня та інтересів їх об`єднують в групи. Розуміння попередніх знань і попереднього розуміння учнями предмету, що вивчається, допомагає вчителеві побудувати навчання так, щоб уникнути нерозуміння. тому для перевірки знань кожного, ми можемо використовувати перераховані методи, цілі й інструменти, які використовуються для виявлення знань кожного учня з групи. 1. Осмислення письмової роботи - письмові щоденники] Багато досліджень підкреслюють роль письмових робіт в навчанні. Письмова робота вимагає від учнів виразу внутрішніх знань в тексті, що дозволяє як викладачам, так і учням вивчати і аналізувати свої думки. Щоденники складатися з коротких неофіційних записів, які робляться час від часу, рефлексії іаналізу концепцій або процесів. Вони можуть бути написані у відповідь на запити, призначені длявиявлення розуміння або дозволу помилок, або вони можуть бути відкритішими, що дозволить таким, що вчиться ухвалювати рішення про те, який тип роздумів буде найбільш корисним. Щоденники покликані допомогти вчителям: •Дістати можливість аналізу тих знань, мислення, і г рупових процесів учнів, які недоступні для вивчення в кінцевому продукті і спостереженнях •Порівняти ранні і пізні записи для визначення прогр есу в роботі учнів •Отримувати постійні відгуки від учнів і контролювати розуміння проекту, процесу роботи і її конкретних етапів 2. Неформальні опитування - запитання дозволяють учням висловити свої ідеї і думки ( в письмовій формі) 3. Думаємо-Об’єднуємось-Ділимося - запитання з підказками, форма для запису узагальнень і запитань
4. Також для того, щоб об'єктивно оцінити навчальні досягнення кожного учня, якщо вони працюють у групах, необхідно:
1.визначити об'єм роботи; 2.час для виконання роботи; 3.ознайомити учнів з критеріями оцінювання; 4.різділити функції в групі; 5.організувати взаємоперевірку.