Портфоліо Степаненко

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:36, 6 грудня 2013, створена Stepanenko07091968 (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Розвиток мовленнєвих творчих здібностей

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

9 років, 3-б клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб діагностувати знання та мислення

учнів та їх міркування. Форма оцінювання     використовується для того, щоб учні могли
самостійно створювати свої презентації і оцінити свої презентації до оцінки учителя. Форма зворотного зв’язку однокласників використовується для забезпечення отримання думок і оцінок однолітків. Учні використовують цю форму для того, щоб отримати зворотний зв'язок щодо своїх розповідей. Учні використовують цю форму для перевірки своїх кінцевих продуктів. Учні використовують Контрольний перелік запитань для вікі, щоб планувати та здійснювати моніторинг свого прогресу під час створення вікі. 

Форма зворотного зв’язку однокласників використовується для забезпечення отримання думок і оцінок однолітків. Учні використовують цю форму для того, щоб отримати зворотний зв'язок щодо своїх розповідей. Учні використовують цю форму для перевірки своїх кінцевих продуктів. Учні використовують Контрольний перелік запитань для вікі, щоб планувати та здійснювати моніторинг свого прогресу під час створення вікі.


Оцінювання

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

До початку вивчення теми Вчитель ставить перед учнями проблемне запитання і цим саме мотивує їх до вивчення теми. Тиждень перший Поставити учням Ключове запитання – «Чи потрібна мові досконалість?». Почати обговорення із запитання учням, чи усі вони розуміють даний вислів? Можливо не всі учні зможуть відповісти на це запитання. Вчитель скаже, що дослідивши цю тему. Згодом зможуть дати відповідь на нього. Поставивши Тематичне питання «Чому словникова робота підвищує пізнавальну активність?». Вчитель розповідає яке значення відіграє повідомлення у їхньому житті.

Тиждень другий Учні досліджують як людина приймає повідомлення, яке несе їм необхідну інформацію. В цьму випадку вони також можуть опиратися на власний життєвий досвід. Поставте учням Тематичне запитання «Чому словникова робота підвищує грамотність? «Чому словникова робота підвищує пізнавальну активність?» Забезпечую учнів формами оцінювання для блогів (або формами оцінювання для текстів), щоб допомогти їм у виконанні роботи. Спостерігаю за роботою груп, ставлю їм запитання і роблю короткі нотатки про хід обговорення, планування , проблеми та досягнутий учнями прогрес. Використовую ці нотатки для того, щоб планувати своє подальше викладання навчальної теми для того, щоб допомогти учням у спільній роботі та формування у них навичок самокерування та самоспрямуваня у навчанні. Роздайте учням Форму оцінювання блогу, щоб вони могли орієнтуватися при створенні блогу. У малих групах вони мають надавати зворотний зв'язок до блогів один одного. Форма зворотного зв'язку з однокласниками допомагає авторам роботи організувати свої думки і також допомагає забезпеченню конструктивного зворотного зв'язку (наданню коментарів та відгуків від однолітків). Необхідно запланувати достатню кількість часу для груп, щоб вони могли проектувати, писати і публікувати свої роботи. Підсумок Завершіть вивчення теми, звернувшись знову до Ключового запитання «Чи правда, що найбільшого успіху досягає той, володіє найкращою інформацією?». Запропоную учням відповісти на це запитання у їхніх журналах. Надаю їм свої коментарі до їх записів у журналах. Нагадаю їм, щоб навели якнайбільше прикладів або доказів при відповіді на це запитання. Потім організуйте обговорення всім класом і попрошу їх поділитися своїми відповідями з усіма.

Авторське право


Зразок для учнів виконання презентації

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Олена Петрівна


Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів, українська мова

Навчальний заклад

Павлоградський міський ліцей

Місто\село, район, область

Павлоград,Дніпропетровська область

Контактні дані

Stepanenko07091968

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

18.11-30.11 2013 року

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Бондарева Раїса Григорівна