Портфоліо Пшонік Тетяни Миколаївни на тему: Розважальні програми
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Розважальні програми
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Англійська мова та інформатика
Вік учнів, клас
7 клас, 12-13 років
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Проект виконується по темі навчальної програми для 7 класу «Розважальні програми». Проект має на меті допомогти учням зробити розгорнуте повідомлення з теми, навчити вести бесіди та обмінюватись інформацією, вибрати необхідне, сприятиме інтелектуальному розвитку, виховувуватиме гарний смак та сформує вміння роботи з комп’ютером.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Учні знайомляться з критеріями, згідно яких буде проводитись оцінювання. Оцінювання знань, умінь та навичок учнів проводиться у вигляді опитування, тестування, бесід, діалогів, виконання різноманітних завдань. На різних етапах проведення та реалізації проекту, планування та впровадження своїх планів, учні використовують план діяльності. В підсумку роботу оцінюють вони самі. Під час підсумкового оцінювання учні дають відповідь на ключове питання. Чи можу я через розваги змінити світ?- та демонструють презентацію. Остаточна оцінка за тему виставляється з урахуванням оцінки за презентацію, вміння виступати перед аудиторією, брати участь в дискусії, вести діалог, оперувати відповідним лексичним запасом.
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
Під час вивчення теми учні навчатимуться створювати публікацію, презентацію проекту,вибирати потрібну інформацію, самостійно добирати матеріал, готувати малюнки-ілюстрації, писати власні листи про розважальні програми в Лондоні, закріплять навички роботи з комп’ютером, працюватимуть індивідуально та в групах під керівництвом учителя, демонструватимуть свої роботи.
З’ясування навчальних потреб учнів буде здійснюватись під час зустріч з учнями за допомогою постановки запитань(ЗХД) та визначення групи бажаючих працювати над проектом. Учні використовуватимуть сайти для отримання необхідної інформації при виконанні проекту, працюватимуть у групах та самостійно, постійно обмінюватимуться зібраною інформацією, досвідом роботи. Приклад учнівської роботи, створеної вчителем, учні використовуватимуть як зразок, стандарт для свого проекту. Вони враховуватимуть усі фактори та вимоги , необхідні для успішного завершення власного проекту. Оцінювання учнівських комп’ютерних робіт, їх діяльності в ході виконання проектів відбуватиметься за допомогою критеріїв оцінювання презентацій та публікацій. В ході вивчення теми здійснюватиметься диференціація навчання - для обдарованих учнів даватиму завдання підвищеної складності, що потребують поглибленого вивчення, додаткового самостійного опрацювання, для учнів, що мають проблеми у навчанні - проводитимуться постійні консультації з учителем. і надаватимуться завдання, посильні для виконання, але необхідні для досягнення мети проекту. Учням буде наданий чіткий послідовний опис їхньої діяльності, всі необхідні інструкції та вказівки для допомоги в ході вивчення теми та реалізації проектів: обсяг лексичного матеріалу, послідовність виконання вправ, правильність підбору матеріалу, його обробки, планування роботи над проектом.