Портфоліо навчального проекту "Перші кроки"
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Оцінювання проекту
- 9 Відомості про автора
- 10 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Перші кроки
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
основний - технології
другорядні - математика, історія, малювання
Вік учнів, клас
7 клас, 13 років
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
В’язання пінеток. Урок технології в 7 класі. Основний вид діяльності учнів – в’язання. Учням пропонується заробити кошти для допомоги малятам з дому малютки. Для цього треба, згідно вимог програми, зв’язати пінетки. Крім того учні повинні вивчити історію в’язання пінеток (шкарпеток тощо), обґрунтувати важливість своєї роботи, знайти можливі способи в’язання, узори, схеми, підібрати матеріали та засоби праці, зв’язати пінетки, зробити рекламу своїй продукції, та реалізувати її. Зробити відео майстер класу по в’язанню пінеток
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
План оцінювання передбачає оцінити все, що записане в розділах Плану щодо стандартів та програм та в навчальних цілях. Інструменти оцінювання чітко та ґрунтовно виявляють рівень розвитку мислення вищих рівнів та навичок 21 століття, які зазначені у цій навчальній темі. Усі види оцінювання сконцентровані на потребах учнів; оцінювання здійснюється впродовж всього вивчення теми; методи оцінювання забезпечують отримання дійсних і надійних даних для того, щоб сприяти поліпшенню мого викладання та навчання учнів. Формальне (з виставленням оцінок) та неформальне оцінювання; оцінювання вчителем, однолітками та само оцінювання передбачені упродовж всього навчання за темою з метою: • Виявлення навчальних потреб учнів, • Заохочення до самоспрямованості у навчанні, • Набуття навичок співробітництва, • Відстеження прогресу у навчанні, • Перевірки розуміння і засвоєння матеріалу. Заохочення учнів до мета пізнання (знання про своє мислення). Інструменти для оцінювання кінцевого продукту або його демонстрації включають: • Критерії засвоєння змісту, • Критерії оцінювання навичок мислення вищих рівнів; • Чітко виписані специфічні критерії, які визначають рівень якості; • Критерії, які можуть застосовуватися моїми учнями для порівняння фактичних результатів їх роботи з очікуваними, а також слугують для оцінювання мною кінцевого продукту. Мій інструментарій для оцінювання кінцевого продукту обґрунтовано віддає перевагу змістові порівняно з організацією, структурою та графічними елементами.
Оцінювання інформаційного бюлетню
Відомість оцінювання веб-сайту
Відомість оцінювання публікації
Відомість оцінювання презентації
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
Діяльність учнів та вчителя
На початку роботи над проектом учні знайомляться з учительською презентацією, ключовим, та тематичними питаннями проекту. Об’єднуються в групи. Завдання у кожноъ групи однакове, але методи виконання роботи учны обирають на власний розсуд.
1 етап. Історичний
Група збирає інформацію, історичні відомості про перші згадування щодо в’язання пінеток (шкарпеток)Дає екологічне та економічне обгрунтування теми.Оформлює публікацію, в якій викладено зібрану інформацію та подані власні роздуми щодо екологічного та економічного обгрунтування Приклад учнівської роботи: Публікація учнів
2 етап.Технологічний
Група вивчає технологічний процесс виготовлення виробу: шукає схеми вязання пінеток, способи їх оздоблення. Добирає матеріали (нитки), досліджуючи їх властивості, та інструменти (спиці, гачки) відповідно до властивостей ниток. Створює вікі-статтю. Вікі-стаття "Пінетки для дівчинки"
3 етап. Економічний
Продумує, яким чином прорекламувати свої вироби, виготовляє рекламний проспект або розміщує рекламну інформацію на власному блозі або сайті.
Кожна група створює певну кількість готовой продукції. Після цього з’ясовує способи реклами та створення відео для створення відеоролика з майстер-класом. Готова продукція реалізується на шкільному ярмарку для жителів мікрорайону. Виручені кошти та нереалізовані пінетки передаються в місцевий Дом Малюка.
Оцінювання проекту
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Бевзюк Тетяна Володимирівна
Фах, навчальний предмет
вчитель початкових класів
Навчальний заклад
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22
Місто\село, район, область
м. Кривий Ріг
Контактні дані
bevzuk12 @ gmail.com
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
28.10.2013 - 09.11.2013
Місце проведення тренінгу
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12
Тренери
Петренюк Ганна Петрівна
Сізікова Ірина Вікторівна