Портфоліо навчального проекту "Не думай про секунди звисока"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Не думай про секунди звисока

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

фізика, математика, іфнорматика

Вік учнів, клас

7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект з фізики для учнів 7 класів з теми: «Простiр i час. Послiдовнiсть, тривалiсть подiй. Одиницi часу.»

На основі проведених досліджень і огляду літератури учні розглянуть: історія виникнення годинника, поняття часу як такого та якими одиницями в 21 столітті виміряють час, чи можливо його записати і яка його роль в житті людини.

Здійснюють процес інтеграції досліджуваного матеріалу з математики, фізики , інформатики. Це допоможе їм відповісти на питання, поставлені в проекті. У ході проекту дітьми освоюються основні концепції таких предметних областей , як математика та фізика . Учасники проекту освоюють поняття « час» не лише як одиницю вимірювання, а й те як все живе у Всесвіті залежить від Часу. Учні дізнаються, які бувають короткі проміжки часу і взагалі які бувають одиниці виміру часу , що такий час і чому він тече лише в одному напрямку. У ході пошуків потрібної інформації діти дізнаються , що час - одне з основних понять філософії і фізики, а також одна з координат простору – часу. У подальшій ході своєї роботи , вони дізнаються, які бувають одиниці вимірювання часу, чи є еталон його вимірювання та чи можливо записати його використовуючи степінь числа. Присутній і виховний аспект роботи над проектом: Навіщо людині час ? Навіщо годинник придумали ? Просто щоб відміряти проміжки ? А навіщо їх відміряти ? Адже можна і не думати про це зовсім. Тут насправді все просто! Час дано людині на те , щоб ПРАВИЛЬНО його використовувати. Час дано на те , щоб ГРАМОТНО його використовувати. Час дано на те , щоб ЕФЕКТИВНО його використовувати. Час дано на те , щоб користуватися ним ЕКОНОМНО.

Публікація методу проектів

124455.jpg
24423.jpg





План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Перед постановкою завдання учням показую свою презентацію, роздаю таблички ЗХД, створюємо разом з учнями асоціативний кущ. Перед початком роботи над проектом, я роздаю контрольний список ресурсів проекту. Впродовж всієї роботи над проектом учні звертаються до форми оцінювання і аналізують якість виконання своєї роботи. В кінці роботи над проектом учні повертаються до контрольного списку і здійснюють взаємоперевірку проекту. Наприкінці роботи над проектом учні звітують про роботу у вигляді блогу та Вики-статті, оцінюють свою роботу за формами оцінювання, проходять підсумкову перевірку знань основних понять теми за допомогою організаційної діаграми, та виконують контрольну роботу.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери