Портфоліо Сергієнко Валентини

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 22:04, 9 листопада 2013, створена Sergienko.v.s. (обговореннявнесок) (Створена сторінка: =Назва навчальної теми= '''" Диво-таємниці води-чарівниці"''' =Основний та другорядні (дот...)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

" Диво-таємниці води-чарівниці"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

«Природознавство». Тема « Кругообіг води в природі» Інші навальні предмети, яких стосується вивчення цієї теми: читання, математика.

Вік учнів, клас

3 клас, 8-9 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Даний проект «Диво-таємниці води-чарівниці» реалізується в 3 класі на уроці природознавства у відповідності з програмою базового курсу природознавства. Дослідження учнями властивостей води та її небезпеку, перетворення води в природі, значення води для людей, рослин, тварин та про шляхи забруднення дозволить учням формувати уявлення про цінність її для людей, охороняти та зберігати водойми чистими; розвивати прагнення берегти природу.

План вивчення теми (вставити файл)

  • [ План]
  • [ План впровадження]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається в кінці роботи над проектом. На підготовчому етапі учитель демонструє учням вступну презентацію та пропонує, в залежності від визначених ним, можливостей класу форму З-Х-Д, опитувальник та організаційну діаграму. На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. Впродовж роботи над проектом учні працюють із формою оцінювання для роботи в групах та формою оцінювання дослідження. На завершальному етапі учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання презентації (продукту), вміння аналізувати. Поряд з цим учитель проводить підсумкове обговорення-рефлексію усно. Після завершення проекту можна виявити відношення до результатів проекту та непрямим способом виявити чи всі учні засвоїли результати проектів через використання Опитувальника. З метою визначення самоспрямування учнів використовується форма оцінювання само спрямування.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Етап 1 На підготовчому етапі учитель демонструє власну презентацію. Учням ключове та тематичні запитання та проблемне запитання. Обговорюється план проекту, вносяться корективи в ході мозкового штурму та обговорення в групах. Шляхом використання форм із «З-Х-Д» та організаційними діаграмами визначаються наявні знання та навчальні потреби учнів. Учні об’єднуються в групи, що будуть проводити експеримент, здійснювати аналіз отриманих результатів та публікувати результати своєї роботи.

Етап 2 Збір інформації з доступних джерел (бібліотеки, Ihternet,періодична преса).

Етап 3 Проведення експериментального дослідження.

Етап 4 На основі проведеного дослідження учні роблять відповідні висновки. Починають готувати презентацію та публікацію результатів досліджень. Взаємодопомога та взаємооцінювання учнів.

Етап 5 Учні демонструють отримані результати у вигляді підсумкової презентації та публікації за проектом. Шляхом використання форми із «З-Х-Д» проводиться повторна оцінка рівня знань та домагань учнів. Учитель проводить оцінювання результатів роботи над проектом використовуючи форми оцінювання підсумкової презентації та публікації за проектом.

Мої файли

  • [ План вивчення]
  • [ План впровадження]
  • [ авторське право]
  • [ Метод проектів]
  • [ Оцінювання вмінь]
  • [ Таблиця З-Х-Д]
  • [ Презентація]
  • [ Учнівська презентація]
  • [ Опитування]

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Сергієнко Валентина Сергіївна

Фах, навчальний предмет

Дошкільна освіта, природознавство, українська мова

Навчальний заклад

Комунальний навчальний заклад "Глеюватська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Криворізької районної ради Дніпропетровської області

Місто\село, район, область

с. Глеюватка Криворізького району Дніпропетровської області

Контактні дані

sergienko.v.s.2013 на gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

18/10/2013 - 31/10/2013

Місце проведення тренінгу

Глеюватська ЗОШ с. Глеюватка Криворізького району

Тренери

Суганяка Сергій Андрійович