Сонячно- земні зв'язки та їх вплив на людину

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 12:11, 6 листопада 2013, створена Melnickiy84 (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Сонячно - земні зв'язки та їх вплив на людину

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика,астрономія та основи інформатики

Вік учнів, клас

16-18 років, 11 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект буде містити інформацію про характеристики сонця його внутрішню будову та склад, також будуть детально розглянуті прояви сонячної активності які є циклічними та доволі часто повторюються та як ці прояви впливають на життя планети і безпосередньо на життя людей. Проект буде реалізовуватися в 11 класі для вивчення теми « Сонце – найближча зоря» ,основними видами діяльності учнів буде дослідницька діяльність , продукти діяльності учнів в проекті.

План вивчення теми (вставити файл)

План проекту "Сонячно - Земні зв'язки та їх вплив на людину

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Для визначення навчальних потреб учнів та встановлення навчальних цілей, я використаю анкетування та обговорення основних питань, інструментом для цього буде слугувати таблиця «ЗХД». Для кращого розуміння ключового питання проекту я запропоную учням переглянути презентацію та обговорити її. Впродовж роботи над проектом я консультуватиму учнів. Для оцінювання учнями навиків спільної діяльності в процесі роботи над проектом використовується самооцінювання спільної роботи. В кінці роботи над проектом учні демонструватимуть створену ними презентацію, та одержать за це оцінку яку будуть виставляти учні класу опираючись на форму оцінювання презентації та доповнять останній стовпець таблиці «ЗХД».

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи над проектом учні проходять вхідне анкетування для визначення їхнього вміння володіння комп'ютером. Потім вчитель показує презентацію учням про метод проектів. Пояснює які знання та навички вони повинні мати у кінці вивчення теми. Ставляться завдання на кожен урок. Розповідається про можливості використання Інтернет-ресурсів при роботі над проектом, про плагіат, авторське право, про дозволи батьків на роботу в Інтернеті, про безпечний Інтернет . При роботи над проектом учні діляться на 3 групи. Кожна група виконує власний проект з даної теми. Роботу оцінюють самостійно, дотримуючись критеріїв роботи у групах. Матеріал збирається самостійно вдома, на уроках, використовуючи ресурси Інтернету. Протягом вивчення всієї теми матеріал аналізується та корегується на уроках. Представлення проекту відбувається у вигляді презентації створеної засобами комп’ютерної техніки. Оцінювання проводять інші учні класу опираючись на форму оцінювання презентації.


Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Мельницький Андрій Вікторович

Фах, навчальний предмет

Викладач фізики, астрономії та інформатики.

Навчальний заклад

Професійно - технічне училище №33

Місто\село, район, область

с. Широколанівка, Веселинівський р-н Миколаївська обл.

Контактні дані

Melnickiy@rambler.ru

Відомості про тренінг

Тренінг по Методу проектів

Дати проведення тренінгу

20.05. - 24.05. 2013 (І сесія),

4.11 - 8.11.2013 (ІІ сесія)

Місце проведення тренінгу

м. Миколаїв, МОІППО

Тренери

Веліховська Алла Борисівна