Портфоліо проекту Булигіної Світлани Анатоліївни для учнів 7 класу

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 20:01, 4 листопада 2013, створена Bulugina S (обговореннявнесок)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Буклет проекту

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Назва навчальної теми

Образи воїнів - захисників у повісті М. Гоголя "Тарас Бульба"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Світова література, російська мова ,інформатика

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект із світової літератури для учнів 7 класу за творчістю М. Гоголя «Тарас Бульба» Під час виконання проекту учні повинні шляхом використання інтерактивних технологій ознайомитися із творчістю , біографією письменника, змістом твору. З’ясувати значення понять патріотизму, вірності батьківщині , обов’язку, порівняти бачення цих понять різними образами твору. Діяльністю учнів будуть різнопланові проекти: презентація з використанням відео проектів , буклети , вистави. Така різнопланова робота дає дітям можливість розкрити творчу уяву, продемонструвати власне бачення проблем, які розглядаються у творі.

План вивчення теми (вставити файл)


Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання учнів проводиться впродовж усієї навчальної теми. До початку проекту: для оцінювання попередніх знань учнів про творчість і життєвий шлях М.В Гоголя та історію Запорозької Січі з метою виявлення знань дітей з матеріалом використовується опитувальник з теми «Зображення козацької доби у повісті М.В.Гоголя "Тарас Бульба" Окрім цього , учні заповнюють таблицю «ЗХД» два стовпчика  : Знаємо та Хочемо дізнатися. Батькам пропонується буклет про переваги проектних технологій. В ході реалізації проекту : виявлення рівня обізнаності в використанні проектних технологій. Діагностування рівня компетентності учнів по темі, над якою працюють. Вхідне оцінювання передбачає актуалізацію опорних знань учнів, і оцінку на цьому етапі отримує вся група від вчителя. Проміжне оцінювання має за мету насамперед проконтролювати, чи вірно уявляють учні мету та хід виконання проекту. На цьому етапі учні оцінюють роботу один одного, підводячи підсумки мозкового штурму. Вихідне оцінювання повинно перш за все виявити рівень подачі та оформлення результатів дослідження, тобто оцінюється насамперед презентація. Для оцінювання використовується оціночний лист з чітко прописаними критеріями та балами. По завершенні проекту: учні презентують створені інтелектуальні роботи . Для оцінювання залучаються самі учні , об’єднані у групи, які заповнюють форму оцінювання вікі - сайтів та Форму оцінювання мультимедійної презентації Учні доробляють третю колонку таблиці «ЗХД».

Діяльність учнів та вчителя

На організаційному етапі роботи над проектом вчитель обговорює з учнями проблеми безпечної роботи у мережі Інтернет та акцентує увагу на можливості спілкування та співпраці на основі можливостей Веб-серверів глобальної мережі. Учні знайомляться з особливостями роботи над проектом ( публікація вчителя) та з темою проекту, основними його питаннями, що містить вчительська навчальна презентація . Проводиться опитування, що з’ясовує навчальні потреби учнів. Школярі отримують завдання та питання, на які їм необхідно відповісти під час виконання проекту, об'єднуються в групи, складають плани проектної діяльності та розподіляють ролі:

  • 1 група - досліджують патріотичні мотиви в повісті ;
  • 2 група - досліджують образ Тараса Бульби Читаючи художній твір, виконують завдання з підручника, що допомагають у проектній діяльності, здійснюють пошук необхідної інформації, у тому числі в мережі Інтернет.

Кожна група учнів створює кінцевий продукт https://drive.google.com/file/d/0B1L7rsB32TaeNm00TjF4eVFGb2c/edit?usp=sharing учнівську Онлайн-презентацію проекту] своєї діяльності, захищає свою роботу , рефлексує. Відбувається самооцінювання та взаємооцінювання навчальних досягнень.

Навчальні матеріали

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

ЛБулигіна Світлана Анатоліївна

Фах, навчальний предмет

Учитель російської мови та світової літератури

Навчальний заклад

КЗО " Мопрівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області"

Місто\село, район, область

с. Солоне, Солонянський район,Дніпропетровська область

Контактні дані

  • Телефон робочий: (05669)67734
  • Email: 20132013bul@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", Солонянська ЗСШ №1 І-ІІІ ступенів, cмт.Солоне , 18-31 жовтня 2013 p.

Місце проведення тренінгу

Solone01 2012.jpg
  • смт.Солоне, КЗО "Солонянська середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області"



Тренер