Портфоліо Ковальової Надії з теми «Дивовижний світ теореми Піфагора»

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 12:10, 1 листопада 2013, створена Ковальова Надія Миколаївна (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Перед початком проекту учитель використовує ЗХД таблицю та асоціативний кущ для з’ясування навчальних потреб учнів, їх попередні знання щодо проблеми проекту «Дивовижний світ теореми Піфагора?» Протягом роботи над проектом для відстеження прогресу у навчанні та оцінювання рівня мислення учнів вчитель веде журнал спостереження, надає консультації,використовує контрольні списки і форми оцінювання продуктів учнівської діяльності. Наприкінці роботи над проектом учні закінчують працювати з ЗХД, таблицями. Учитель перевіряє набуті знання учнів за допомогою опитувальника. Впродовж проекту відбувається постійне само оцінювання та оцінкі один одного. Наприкінці проекту відбувається представлення проекту.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Робота над проектом «Дивовижний світ теореми Піфагора» восьмикласники поглиблюють свої знання з історії математики, програмного матеріалу з геометрії; відшукують цікаві задачі, вчаться застосовувати теорему Піфагора при розв’язуванні задач. Школярі набувають навиків самостійної роботи з додатковою літературою, закріплюють уміння працювати на комп’ютері. Учні створять блог, вікі-статтю, презентацію з конкретного питання, оцінять результати своїх досліджень. Діти набувають навиків організації колективної та групової роботи. У ході виконання проекту учні вчаться систематизувати та узагальнити знання, співпрацювати у малих групах. Досліджуючи проблему « Дивовижний світ теореми Піфагора» учні утворять групи та отримають завдання: 1група-створюють вікі-статттю «Піфагор в історії» 2група-презентацію «Місці теореми Піфагора у давнину і зараз? 3група-блог « Чи потрібні трикутники комусь, крім математиків» Свої результати досліджень робочі групи представлять на підсумковому уроці у вигляді презентації, блогу та вікі-статті


Стартова презентація

Учнівська презентація


Учнівська вікі-стаття "Піфагор в історіі"


опитувальник

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ковальова Надія Миколаївна

Фах, навчальний предмет

вчитель математики

Навчальний заклад

КУ Сумська спеціалізована школа №2 І-ІІІ ступенів ім. Д. Косаренка

Місто\село, район, область

Місто Суми, Сумська область

Контактні дані

nagiyakov@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

28. 10. 2013 -03. 11. 2013

Місце проведення тренінгу

Тренери