Портфоліо Кононенко Оксани з теми «Київська Русь - держава справжніх патріотів»

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:24, 31 жовтня 2013, створена Кононенко Оксана Миколаївна (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

" Київська Русь наприкінці Х- першій половині ХІ століття"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія України, всесвітня історія, українська мова, українська література

Вік учнів, клас

7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

7 клас. Київська Русь наприкінці Х- у першій половині ХІ ст. У ході виконання проекту учні 7 кл. проведуть дослідження з теми. Учні об’єднаються в групи та отримають завдання. Результати діяльності представлять у вигляді блогу, віккі – статті, та презентації.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Перед початком проекту вчитель використовує ЗХД –таблицю та «Асоціативний кущ»для з ’ясування навчальних потреб учнів їх попередні знання щодо проблеми проекту: « Завдяки чому Київська Русь стала відомою у всьому світі?» Протягом роботи над проектом для відслідковування прогресу у навчанні та оцінювання рівня мислення учнів вчитель веде журнал спостереження, надає консультації, використовує контрольні списки по формі оцінювання продуктів учнівської діяльності. Учитель перевіряє набуті знання учнями задопомогою опитувальника. Впродовж проекту відбувається постійне само оцінювання та взаємооцінювання учнів. Наприкінці проекту відбувається представлення проекту.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учнівська вікі- стаття :"За які заслуги князь Ярослав посів перше місце у 2010р. у Всеукраїнському проекті " Великі українці"

Перед початком вивчення теми, вчитель демонструє стартову презентацію з теми: «». Розповідає про майбутні дослідженн учнів долучивши до роботи над темою учнів 7 класів. На початковому етапі обговорює проблемне питання « ключове питання» методом обговорення, визначають майбутні напрямки досліджень.. За допомогою вчителя учні утворюють з проектні групи та отримують завдання з урахуванням своїх інтересів

1 група – одне тематичне питання),результати дослідження Представляють у вигляді презентації.

2 група –друге тематичне питання) , результат дослідження представляється у вигляді WIkI статті

3 група –третє тематичне питання) , результат дослідження представляється у блозі В продовж всього проекту вчитель спостерігає за діяльністю учнів, консультує, веде журнал спостережень, аналізує їх діяльність. Використовуючи різні методи та інструменти оцінювання (ЗХД –схеми, асоціативний кущ) вчитель виявляє навчальні потреби учнів. Наприкінці вивчення теми за допомогою опитувальника відбувається перевірка досягненнь учнів.На прикінці проекту відбувається представлення результатів досліджень на підсумковому занятті.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Кононенко Оксана Миколаївна

Фах, навчальний предмет

Вчитель історії

Навчальний заклад

КУССШ№2

Місто\село, район, область

м. Суми

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

28.10- 03.11 2013р.

Місце проведення тренінгу

КУ ССШ №2

Тренери

Антонченко М. О., Герасименко Н.В. http://www.ccf.kiev.ua/ - соціальна освіта в Україні (організація семінарів, тренінгів, дистанційна освіта у галузі соціальної педагогіки) http://www.mon.gov.ua/ - офіційний сайт Міністерства освіти та науки України. http://www.iteach.com.ua – український сайт програми Intel «Навчання для майбутнього». http://www.iteach.ru — російський сайт програми Intel «Навчання для майбутнього» http://www.intel.com/education/teach - Intel® Teach