Портфоліо Бейдерман Б.В.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 15:26, 31 жовтня 2013, створена Бейдерман (обговореннявнесок) (План вивчення теми (вставити файл))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми: Симерія навколо нас

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети: Геометрія,біологія, фізика, інформатика

Вік учнів, клас: 9 клас, 14 років

Стислий опис проекту:

Під час вивчення теми Симетрія навколо нас згідно програми з геометрії для 9 класу учні мають можливість створити власний проект про поняття симетріі, їх види, основні властивості. Впродовж виконання проекту учні вчаться самостійно опрацьовувати матеріал, працювати з креслярськими інструментами,вести записи, шукати інформацію в Інтернеті, працювати в групі і презентувати власні дослідження. Учні ознайомлюються з способами вікористання ІКТ на уроках математики.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Система оцінювання: Попереднє оцінювання проводиться на основі психолого – педагогічних спостережень та аналізу зрізів знань попередніх тем, таблиці ЗХД, обробки матеріалів інтернет – опитувальника. На основі нього формуються групи дослідників і розподіляються функції в групах. При цьому враховуються як побажання учнів, так і думка вчителя щодо доцільності компонування груп і розподілу обов’язків в них. Інструменти оцінювання Опитування/Анкетування,обговорення Основних запитань, робота з таблицями «ЗХД» Протягом проекту вчитель оцінює діяльність кожного члена групи шляхом поточного контролю діяльності. За основні підконтрольні документи приймаємо публікації на блогах груп, анкетування, консультації, самостійу роботу з Формами оцінювання (само- та взаємооцінювання), розв’язування задач з теми. Необхідно врахувати індивідуальний та диференційний підхід до організації навчання. Інструментами оцінювання слугують Форма оцінювання для роботи в групах та самооцінки, Форма для оцінювання продуктів проекту, Форми для надання зворотного зв’язку. Інструментами оцінювання також можуть бути різноманітні графічні схеми та карти знань, нотатки, щоденники, списки запитань для самоконтролю, тести. Блог оцінюється за вимогами: зміст чіткий , легко читається текст, немає помилок. Блог добре організований, творчий, включає всі необхідні елементи та сторінки. Учень постійно показує власний ріст, самостійно працює над завданням. Ніколи не заважає працювати іншим.

Підсумкове оцінювання включає в себе проведення конференції, що включає демонстрацію (захист проекту), блог, обговорення групами представлених блогів, групи представляють свої зауваження до їх експерименту, лист для роздумів , постановки нових задач досліджень Остаточна оцінка Остаточна оцінка відображає оцінку здатності учня передавати нові знання в новій ситуації. Виконання задачі дозволило вчителю ще раз спостерігати за здатністю учня до навчання та саморозвитку, готовності до включення в сучасний інформаційний процес.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери