Проект з математики для учнів 7 класу "Країна трикутників"
Навчальний проект з фізики для учнів 7 класу
Зміст
- 1 Буклет проекту
- 2 Назва навчальної теми
- 3 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 4 Вік учнів, клас
- 5 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 6 План вивчення теми (вставити файл)
- 7 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 8 Діяльність учнів та вчителя
- 9 Відомості про автора
- 10 Відомості про тренінг
Буклет проекту
Назва навчальної теми
“Подорож в країну Світла”
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- Фізика
- Інформатика
- Астрономія
Вік учнів, клас
7 клас, 12-13 років
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Проект призначений для учнів 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів. Назва теми з програми «Світлові явища».Учні на уроках та в позаурочний час спробують довідатись про оптичні явища в природі , джерела і приймачі світла, світловий промінь, прямолінійне поширення світла, сонячне і місячне затемнення, дисперсію світла, спектральний склад світла, кольори. Також вони мають дійти висновку, де знання про світлові явища знадобляться їм у житті. В межах реалізації проекту учні класу будуть об’єднані у три групи згідно їх побажань та нахилів, виявлених вході попереднього опитування. На деяких уроках буде відведено час для представлення результату діяльності кожної з груп, а на підсумковому уроці з теми буде проведено заключний захист міні проектів кожної групи учнів. Основні види діяльності учнів: робота з інформаційними джерелами з даної теми, підготовка матеріалів і доповідей за обраною темою, добір та розв’язування задач з обраної теми, знаходження в ході практичного експерименту різні кольори шляхом накладання пучків світла різного кольору.. Продукт діяльності учнів у проекті: Wiki-стрінка або учнівський блог за темою: “Подорож в країну Світла”
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
На початку роботи над проектом проводиться опитування чи анкетування для того, щоб дізнатися про рівень уже набутих знань з даної теми. Для цього вчитель використовує таблицю "З-Х-Д" за допомогою якої метою виявляє та моніторе розуміння учнями процесу дослідження
Впродовж роботи над проектом учитель проводить консультації, дає завдання,які оцінюють самі учні чи однокласники.На протязі навчання вчитель використовує заздалегідь підготовлені форми та шаблони для самоспрямування, оцінювання блогу та веб-сторінок. По закінченню проекту проведу тестування з теми «Подорож в країну Світла».
Вихідне оцінювання "Мозковий штурм";
Вихідне оцінювання оцінювання презентації
Діяльність учнів та вчителя
На початку роботи учні знайомлять з тим, що саме є методом проектів за допомогою публікації, заздалегідь мною підготовленою. Також знайомляться з поняттям навчальні навички ХХІ століття. Після перегляду вчительської презентації учні обирають для себе проблемну тему та починають працювати над проектом. Далі учні проходять тестування стосовно цієї проблеми. Наступним кроком є вхідне оцінювання знань учнів за допомогою таблиці "З-Х-Д". 1 – день 1.Учні переглядають презентацію, підготовлену вчителем для зацікавлення та формування мотивації. 2.Учні збирають інформацію з різних джерел: пошук інформації в Інтернеті, літературі, пресі, тощо. 2 - день 3. Огляд та обговорення проекту з учнями. Оцінювання та аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами, вподобаннями учнів та їх баченням щодо застосування отриманої інформації. 4.Працюючи в малих групах учні аналізують матеріал за обраними критеріями знайдений з різних джерел, відбирають матеріал для створення презентації. 3- день 5. Учні проектують зміст презентації, за шаблоном, який надає їм вчитель сканують необхідні фото;займаються її дизайном та оформленням. 6.Учні створюють публікації. Ці інформаційні матеріали будуть використовуватися для інформування однокласників та батьків про результати виконання проекту. 4- день 8.Демонстрація учнівської презентації, створена спільними зусиллями груп супроводжується оцінюванням, що має привести до об ’ єднання малих груп у єдину з метою створення блогу , де відслідковується процес роботи над проектом. Наприкінці проекту оцінюю діяльність учнів за допомогою контрольного списку складових блогу.
Навчальні матеріали
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Марина Анатоліївна Счастливцева
Фах, навчальний предмет
учитель фізики
Навчальний заклад
КЗО " Василівська загальноосвітня середня школа - інтернат Солонянської районної ради Дніпропетровської області"
Місто\село, район, область
с. Василівка, Солонянський район, Дніпропетровська область
Контактні дані
- Телефон робочий: 0566921107
- Email: mari550511@gmail.com
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", смт.Солоне, 01 квітня - 16 квітня 2013 р.
Місце проведення тренінгу
смт.Солоне, КЗО"Солонянська середня загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів"