Портфоліо Бабич Ольги Мирославівни

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:04, 3 жовтня 2013, створена Babicholga57 (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

  • "Шкідлива і корисна їжа"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

  • Природознавство, Основи здоров*я,Біологія, Історія, Технології, етика

Вік учнів, клас

  • 12 років, 6-й клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

  • Виховна робота « В здоровому тілі –здоровий дух». «Піраміда здорового харчування». Класна година «Сік-шоу», сімейне свято « Чай—здоров*ю кращий друг», відкрита класна година «Газировка. Пити чи не пити»

При виховній роботі в 6-а класі за річною проблемою «В здоровому тілі-здоровий дух» вирішила створити разом з дітьми і батьками проект» Секрети здорового харчування». Цей проект є пропагандою здорового способу життя .Учні будуть складати піраміду здорового харчування».Проект спрямований на формування уявлення про шкідливу і корисну їжу, виховує стійкий імунітет проти до фаст-фуду, вчить працювати разом з батьками при приготуванні їжі, бажання спілкуватисчя під час вечері.У ході роботи учні відвідають кондитерську фабрику "Рошен" в м. Вінниця, створять звіт про подорож, мають навчитися самостійно розробляти дидактичні ігри спрямовані на розвиток мислення.Проект впроваджений з метою виховання бережного ставлення до навколишнього середовища ; забезпечення обізнаності учнів з питань властивості деяких харчів та їх раціональне використання; формування почуття відповідальності за свої дії та активної життєвої позиції учнів. Учнів чекають соціологічні дослідження та пошук інформації для вичерпних відповідей на поставленні тематичні запитання. Учні будуть складати звіти за результатами досліджень та знайденою інформацією. Вони будуть збирати та опрацьовувати дані з Інтернету та інших наукових видань, що розкривають суть змістовних питань . Учні будуть розробляти Інформаційні бюлетені та розробляти веб-сторінки з фотографіями, малюнками та статтями для шкільного веб-сайту. Учні створюватимуть та демонструватимуть свої мультимедійні презентації для класу та учнів школи. В результаті проекту учні дадуть відповіді на питання висунуті і вдосконалені впродовж розробки теми проекту.

План вивчення теми (вставити файл)

вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

  • Мій план оцінювання та засоби оцінювання відповідають всім державним освітнім стандартам, програмам та навчальним цілям. Надаючи великого значення вивченню змісту ці засоби оцінювання враховують характерні риси всього навчального процесу, такі як, наприклад, організацію роботи над учнівським проектом та презентування учнями результатів своєї діяльності

В стратегіях та засобах оцінювання визначна роль належить учням В проекті учні беруть участь в розробці засобів оцінювання та часто оцінюють самі себе та однокласників

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Навчальні цілі

  • Надати учням інформацію про цінність корисної їжі.

Прищеплювати навички самостійного готування їжів домашніх умовах. Здійснювати виховання здорового способу життя Ознайомити з властивостями деяких харчів ,оволодівати учасниками проекту новими знаннями з теми Інтернет,формувати навичок використання нових знань в творчій діяльності; удосконалити вміння роботи з інформацією,виховувати позитивне ставлення до національних і загальнолюдських культурних цінностей; виховання шанобливого ставлення до культури, історії своєї нації, рідного краю; . Навчити шукати й використовувати інформацію за проектом. Навчити представляти свою роботу, аргументувати свою позицію.

Опис оцінювання

Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про шкідливу та корисну їжу відбувається при заповненні ними опитувальника Учні керуються критеріями оцінювання презентації при створенні власної презентації, щоб скеровувати свою роботу в проекті, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у ньому. Також оцінювання здійснюється вчителем на основі спостережень за допомогою перегляду проміжних результатів діяльності учнів. Регулярно ведеться читання блогу дослідження. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня та оцінювання вчителем учнівських презентацій. Оцінювання ведеться за такими критеріями:Оформлення презентації,активність в оформленні презентації, якість зібраного матеріалу і т. п.

Діяльність учнів та вчителя

За тиждень до початку роботи над проектом вчитель готує публікацію для учнів про метод проектів та його роль в сучасному навчанні. Робота в проекті починається із бесіди «Нові знання за допомогою Інтернет засобів», під час якої перед учасниками проекту ставляться запитання і демонструється презентація. 1-й етап:Робота над проектом розпочинається з того що учні дають відповіді на запитання опитувальника «Опитувальник». Потім учні переглядають презентацію проекту "Презентація: Інтернет. "Дослідження", які були заздалегідь підготовані вчителем для представлення проекту. Під час перегляду учні знайомляться із завданнями проекту та критеріями оцінювання учнівських робіт . Об’єднуються у пари для подальшої співпраці.2-й етап:Кожна пара обирає назву свого дослідження, місце ,до якого буде здійснюватись екскурсія.Вони проводять соц опитування в школі, зберігають всі дані в окремому документі. За додатковою інформацією про побудови діаграми можна звертатися на блог. 3-й етап: Підчас проведення цього етапу кожна пара розробляє маршрут екскурсії. Тут учні повинні створити карту маршруту екскурсії, за допомогою сервісу Google Maps. Вказати пункти екскурсії (кондитерська фабрика, шкільна їдальня, місцеве кафе, домашня кухня т. д.), зберігає всі дані в окрему документі.4-й етап:На даному етапі кожна пара розробляє висновки з зібраних матеріалв , складає графік, діаграми,записує, угруповує власні та батьківські рецептми української кухні (на одну людину), враховуючи вартість продуктів харчування, оплата кафе, шкільної столової, та вартість білетів до м. Вінниця на кондитерську фабрику та ін..5-й етап:Кожна пара учнів створює мультимедійну презентацію. В якій робить звіт про пророблену ними роботу, та робить висновок про доцільність використання сервісу Google .6-й етап:Виступ учнів із представленням результатів роботи. Підбиття підсумків проекту.

Відомості про автора

Ольга Бабич

Фах, навчальний предмет

  • Вчитель російської мови, світової літератури, етики, художньої культури

Навчальний заклад

  • П*ятихатська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

Місто П*ятихатки, П*ятихатський район, Дніпропетровська обл

Контактні дані

  • дом. телефон 3-24-24, робочий 3-06-17,Babicholga57

Відомості про тренінг

16.09-28.09.2013


Місце проведення тренінгу

  • П*ятихатська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

Тренери

Бушуєв Андрій Валерійович, Філіпчук Андрій Леонідович