Портфоліо Пономаренко Тетяни Василівни на тему:

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 12:25, 3 жовтня 2013, створена Rezoluta (обговореннявнесок) (Місце проведення тренінгу)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

«Здоровий спосіб життя»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоров'я

Вік учнів, клас

6 клас, 11 -12 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Основною задачею проекту буде необхідність навчити кожну дитину науці здоров’я, ефективно поширювати знання про здоров'я, здоровий спосіб життя в середовищі неповнолітніх; виховувати в підлітків бережливе, дбайливе та усвідомлене ставлення до власного здоров’я як однієї з найвищих людських цінностей, та ведення здорового способу життя; розвивати логічне мислення, екологічне мис¬лення, уяву, навички самостійного по¬шуку знань; сприяти розумінню учнями переваг здорового способу життя та заохочувати до здобуття знань, умінь і навичок здорового способу життя; стимулювати до самостійного й усвідомленого вибору життєвої позиції; порівнювати, працювати в колективі, уміння робити висновки.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивченя теми

План впровадження теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань на початку вивчення теми організоване обговорення ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують контрольний список для вікі , в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Запросіть учнів використовувати Форму оцінювання продукту проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама Форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевої роботи на вікі-сайті . Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за вікі .

Вступна анкета

Оцінювання проекту

Форми оцінювання

Оцінювання веб сайту

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

1 день Навчальна тема розпочинається з ознайомлення учнів з тематикою дослідження та заповнення учнями опитувальника, за допомогою якого визначається рівень знань учнів. Наступний крок – ознайомлення учнів з учительською презентацією, в якій представляється ключове запитання та оголошуються тематичні питання проекту: • Що означає термін «спосіб життя»? • Основні принципи здорового способу життя людини. • Шкідливі звички – загроза майбутньому. • Що таке раціональне харчування? • Загартовування – це профілактика захворювань. • Психологічні та соціальні умови здорового способу життя. Учні отримують своє завдання. На кожному етапі проводиться оцінювання учнів. Вони працюють в Інтернеті з метою дослідження і висвітлення поняття про здоровий спосіб життя, аналізують, порівнюють отримані дані. На основі проаналізованої інформації складають і систематизують отримані результати пошуку. Далі з вчитель роздає інструкції та правила роботи за комп'ютером, інструкції для пошуку інформації в мережі Інтернет. Учні здійснюють пошук необхідної інформації. Проводять соцопитування та пошук необхідної інформації в мережі Інтернет, учитель роздає контрольний список для оцінки веб-сайтів . Оцінюють отриману і знайдену в Інтернеті інформацію згідно до критеріїв, що роздаються вчителем. При використанні матеріалів в проектній діяльності учні вказують посилання на джерело інформації. Посилання на знайдені матеріали розміщуються на вікі-сайті, що створено для розміщення проміжних результатів. Вікі - сайт створюють учні для збирання та систематизації інформації. Учні спілкуються між собою з приводу своєї проектної діяльності за допомогою вікі-сайту, в якому організовується співробітництво учнів з іншими однокласниками.

Презентація вчителя

Презентація учнів

Проект учнів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Пономаренко Тетяна Василівна

Фах, навчальний предмет

Учитель початкових класів

Навчальний заклад

Межиріцька ЗШ І - ІІІ ступенів № 2

Місто\село, район, область

с. Межиріч, Павлоградський район, Дніпропетровська область

Контактні дані

ptv2013mz@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

09.09.2013 - 21.09.2013

Місце проведення тренінгу

Межиріцька ЗШ І - ІІІ ступенів № 2

Тренери

Резолюта Євген Ігоревич