Портфоліо Медвідя Андрія з теми: "Лондон як соціокультурний європейський центр"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:39, 13 вересня 2013, створена Медвідь Андрій (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Великобританія. Лондон.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

історія, географія, інформатика, культурологія

Вік учнів, клас

6 клас, 12 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект розрахований на учнів 6 класу.Для зацікавлення учнів вчитель готує презентацію. Результатом даного проекту є виступ учнів на відкритому уроці з матеріалами про Лондон – його географічне положення, історію, визначні місця. Учнями буде підготована презентація , стаття та записи у блозі.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

При вивченні теми використовуються різні методи та інструменти оцінювання. Таке оціннювання допомагає відслідковувати прогрес у навчанні, оцінювати мислення, продукт діяльності учнів та його представлення, відображати навчальний цикл. Перед початком проекту учитель застосовує ЗХД- таблиці та асоціативний кущ для з׳ясування навчальних потреб учнів та їх попередні знання з теми. Впродовж проекту вчитель надає консультації, використовує списки і форми оцінювання продуктів учнівської діяльності а також блогу Наприкінці проекту учні заповнюють ЗХД-таблицю, учитель перевіряє набуті знання за допомогою опитувальника. За допомогою форм оцінювання відбувається самооцінювання та взаємооцінювання учнів. Наприкінці проекту відбувається презентація результатів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Вчитель проводить вступне заняття та ознайомлює учнів з завданням проекту та показує презентацію. Обговорюють ключове питання: Чи є Лондон європейським культурним центром. Обговорюються тематичні питання. Учні індивідуально заповнюють таблиці ЗХД. Для подальшої роботи учні об’єднуються у малі групи для виконання завдань. 1група - З яких часів розпочинається історія Лондона?Створення вікі-статті.

2група - Які особливості географічного положення та визначних місць Лондона? Створення презентації.

3група - Які найцікавіші визначні місця Лондона? Створення блогу.

Кожна група, отримавши завдання разом з вчителем планує свою діяльність. Здійснює пошук необхідних ресурсів в мережі інтернет попередньо ознайомившись з законом про авторське право. Вчитель веде спостереження за роботою груп, ставить їм питання, робить нотатки в ході обговорення, відслідковує прогрес у навчанні, допомагаючи ім у спільній роботі та сприяючи формуванню у них навичок високого рівня. За додатковою інформацією учні звертаються до енциклопедій. Наприкінці проекту учитель проводить оцінювання знань за допомогою опитувальника «Що ви знаєте про Лондон?» Завершується проект обговоренням ключового питання. Вчитель пропониє учням відповісти на запитання, надає коментарі, відбувається обговорення всім класом щоб кожна група могла поділитися відповідями. У ході такого обговорення учні формують навички ефективного висловлювання власних думок та ідей, розуміння та усвідомлення ролі ефективного спілкування – усного та за допомогою ІКТ.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Андрій Медвідь

Фах, навчальний предмет

Вчитель англійської мови та інформатики, англійська мова

Навчальний заклад

Василівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

Василівка, Лебединський, Сумська

Контактні дані

вул. Комсомольська 8.

vasilivskashkola@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

(09.09.2013-15.09.2013 р.)

Місце проведення тренінгу

Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Тренери

Герасименко Наталія Вікторівна Силка Олексій Олександрович