Портфоліо Островської Наталії з теми: "Починаємо дружити з комп’ютером"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:47, 13 вересня 2013, створена Островська Наталія (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Починаємо дружити з комп’ютером Даний навчальний проект передбачає формування в молодших школярів: - початкових уявлень про базові поняття інформатики, зокрема повідомлення, інформація та дані, інформаційні процеси, комп’ютер та інші пристрої, що використовуються для роботи з повідомленнями і даними, сфери їх застосування у житті сучасної людини в інформаційному суспільстві; - початкових навичок знаходити, використовувати, створювати й поширювати повідомлення та дані, застосовуючи при цьому засоби інформаційно-комунікаційних технологій, зокрема створювати графічні зображення, комп’ютерні презентації, текстові документи, шукати відомості в мережі Інтернет, користуватися електронною поштою та ін.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Сходинки до інформатики Сучасні комп’ютери та їх застосування Даний проект стосується математики, історії, української мови.

Вік учнів, клас

Проект розрахований на учнів 2 класів 7-8 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Даний навчальний проект передбачає формування в молодших школярів: - початкових уявлень про базові поняття інформатики, зокрема повідомлення, інформація та дані, інформаційні процеси, комп’ютер та інші пристрої, що використовуються для роботи з повідомленнями і даними, сфери їх застосування у житті сучасної людини в інформаційному суспільстві; - початкових навичок знаходити, використовувати, створювати й поширювати повідомлення та дані, застосовуючи при цьому засоби інформаційно-комунікаційних технологій, зокрема створювати графічні зображення, комп’ютерні презентації, текстові документи, шукати відомості в мережі Інтернет, користуватися електронною поштою та ін.

План вивчення теми (вставити файл)

Шість 45-хвилинних уроків

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

При вивченні теми використовуються різноманітні методи та інструменти оцінювання. Таке оцінювання допомагає учасникам проекту поставити навчальні цілі від слідкувати прогрес у навчанні, оцінювати мислення продукт діяльності учнів та його представлення, відображати увесь навчальний цикл. Перед початком проекту учитель використовує ЗХД-схему та асоціативний кущ. Для з’ясування навчальних потреб учнів та їх попередні знання з теми. Впродовж проекту вчитель надає консультації, використовує контрольні списки і форми оцінювання продуктів учнівської діяльності. Наприкінці проекту учні заповнюють ЗХД-таблицю, учитель перевіряє набуті знання за допомогою опитувальника. За допомогою форм оцінювання відбувається постійне само оцінювання та взаємооцінювання учнів. Наприкінці проекту відбувається презентація результатів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Островська Наталія Миколаївна

Фах, навчальний предмет

к.і.н.

Навчальний заклад

Сумський НАУ

Місто\село, район, область

м. Суми

Контактні дані

ostrovnata2013@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

09.09.2013-15.09.2013

Місце проведення тренінгу

Тренінг для вчителів-координаторів на базі Сумського ОІППО (09.09.2013-15.09.2013 р.)

Тренери

Герасименко Наталія Вікторівна

Силка Олексій Олександрович