Портфоліо Харченка Володимира з теми: "Від рахівниці до сучасності"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:20, 13 вересня 2013, створена Харчекно Володимир Сергійович (обговореннявнесок) (Дати проведення тренінгу)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Історія розвитку обчислювальної техніки. Покоління ЕОМ.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика Українська мова Математика Історія

Вік учнів, клас

14-15 років,9 клас.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Звідки пішли машини для рахування? Звідки походить комп’ютер? Його покоління.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

При вивченні теми використовуються різноманітні методита інструменти оцінювання таке оцінювання допомагає учасникам проекту поставити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у навчанні, оцінювати мислення, продукт діяльності учнів та його діяльності. перед початком проекту учитель використовує асоціативний кущ для з’ясування навчальний потреб учнів та попередні знання учнів. в продовж проекту вчитель надає консультації, використовує контрольні списки і форми оцінювання діяльності учнів. на прикінці учні заповнюють зхд таблиці вчитель перевіряє за допомогою опитувальника. за допомогою форм оцінювання відбувається самооцінювання та взаємооцінювання учнів. на прикінці проекту відбувається презентація проекту.

Опишіть систему оцінювання, яку ви та ваші учні використовуєте для того, щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у навчанні, надавати зворотній зв’язок, оцінювати рівень мислення. Напишіть, якими методами ви будете оцінювати, інструменти для оцінювання. Інструментарій оцінювання може включати різноманітні графічні схеми та карти знань, нотатки у щоденнику, контрольні списки, списки запитань для самоконтролю, опитувальники, форми оцінювання, тести та контрольні роботи. Також опишіть, які учнівські роботи ви оцінюватимете, наприклад, твори і інші письмові роботи, презентації, або виступи учнів; зазначте, які інструменти оцінювання ви використовуватимете в кожному випадку. У розділі плану «Діяльність учнів та вчителя» опишіть, як здійснюється оцінювання, хто його проводить (взаємооцінювання, самооцінювання, оцінювання вчителем, батьками), як учні використовують ці інструменти оцінювання, на якому етапі роботи відбувається оцінювання, як і коли виставляються оцінки, яка шкала оцінювання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учнівська вікі-стаття "Перші обчислювальні машини"

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Володимир Харченко

Фах, навчальний предмет

Вчитель, математика, інформатика.

Навчальний заклад

Будильський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області

Місто\село, район, область

с. Будилка, Лебединський район, Сумська область

Контактні дані

budilskashkola@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

09.09.2013-15.09.2013р.

Місце проведення тренінгу

Тренери