Обговорення:Портфоліо Нікончук Федора (10 версія) профтех
Як його використовувати?
Ви маєте перейти на закладку Обговорення статті з вашим розробленим Портфоліо.
Зміст
- 1 План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
- 2 План оцінювання (графік і опис)
- 3 Приклад учнівської роботи
- 4 Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
- 5 Допоможні матеріали для фасилітації
- 6 Інші складові Портфоліо (документи)
- 7 ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ
- 8 ІНШІ КОМЕНТАРІ
План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
Вдалі моменти
тема проекту є дуже актуальною і цікавою для вивчення. В наш час дистанційне навчання набуває все більшого поширення і дітям доцільно буде детальніше розібратися з цим питанням --Красовська Віра 12:53, 29 червня 2013 (EEST)
Ідеї для покращення
Вважаю за доцільне збільшити час навчальної теми, що охоплюється проектом, оскільки проект фактично повинен бути проведений протягом 1 уроку і охоплює не навчальну тему, а тему уроку. Збільшення часу тривалості проекту і охоплення всієї навчальної теми дасть можливість покращити розуміння учнями значущості теми і ролі інтернету у навчанні та корисних для навчання ресурсмів у мережі. При зазначені державного стандарту, на який посилається проект, було б краще зазначити конкретний розділ держстандарту загальної середньої освіти та галузь знань. Зважаючи на незначний час реалізації проекту було краще оптимізувати навчальні цілі та очікувані результати. Тематичне питання "Яку освіти отримати при навчанні в Інтернеті?" можна перенести до змістовних питань, оскільки види освіти, що надаються через Інтернет регулюються діючим законодавством. --IvanovAlexander 11:30, 29 червня 2013 (EEST)
План оцінювання (графік і опис)
Вдалі моменти
Ідеї для покращення
На мою думку необхідно розробити критерії оцінювання презентації та публіації, а не лише блогу, якщо ці види робіт все ж таки оцінюються, про що свідчить діаграма.
--IvanovAlexander 11:48, 29 червня 2013 (EEST)
Приклад учнівської роботи
Вдалі моменти
Ідеї для покращення
На учнівському блозі я вважаю за доцільне розміщувати дослідження учнів, а не статті з Інтернету. Добре було б, якщо учні у своїй роботі відобразили її тему, етапи реалізації, питання, які досліджуються.
--IvanovAlexander 11:57, 29 червня 2013 (EEST)
Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
Вдалі моменти
Ідеї для покращення
При розробці критеріїв оцінювання блогу, зважаючи на те, що необхідно інтерпретувати оцінку у 12 бальну шкалу для виставлення до журналу обліку теоретичного навчання, доцільно зазначити вагу кожного критерію, це дасть змогу оцінити роботу учнів на уроці і тим самим підвести підсумки проекту.
--IvanovAlexander 12:02, 29 червня 2013 (EEST)
Допоможні матеріали для фасилітації
Вдалі моменти
Ідеї для покращення
Розглянувши документ з матеріалами для фасилітації, я б рекомендував його більше орієнтувати на учнів, тобто більш чіткіше, що вони повинні зробити і як.
--IvanovAlexander 12:31, 29 червня 2013 (EEST)
Інші складові Портфоліо (документи)
Вдалі моменти
Ідеї для покращення
При складанні плану впровадження проекту я вважаю за доцільне врахувати тривалість проведення проекту, щоб скорегувати план у відповідності до визначених керівником часових меж.
--IvanovAlexander 12:40, 29 червня 2013 (EEST)
ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ
Вдалі моменти
Ідеї для покращення
Розробляючи портфоліо у майбутньому я б радив більш чітко співвідносити цілі та засоби їх досягнення. --IvanovAlexander 12:43, 29 червня 2013 (EEST)
Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)
ІНШІ КОМЕНТАРІ
Я б радив суттєво переглянути вимоги до попередніх знань та вмінь учнів, бо на початку І курсу вони їх ще не можуть мати, програма 9 класу не пердбачає вивчення цих тем і навіть за умови, що учні вивчали сецкурси протягом базової школи, то все одно така кількість знань та вмінь здається сумнівною. --IvanovAlexander 13:00, 29 червня 2013 (EEST)