Портфоліо з теми "Здоров’я – мудрих гонорар" (7 клас)

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 09:33, 26 червня 2013, створена Інна Рабаєва (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Здоров'я - мудрих гонорар

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи безпеки життєтіяльності, фізична культура, біологія, українська та світова літератури, медицина, історія

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учнівський блог

публікація 1 стр.

публікація 2 стр.

Мій проект передбачає вивчення теми «Здоров'я - мудрих гонорар» в 7 класі. Учні повинні будуть дослідити: чи може людина протягом свого життя зберегти своє здоров'я; які чинники впливають на здоров'я людей (екологічне середовище,генетика, харчування,відпочинок,спорт...) Навчальний проект буде включати розробки уроків, презентації, додаткові матеріали. Основний акцент буде зроблено на учнів цього віку, їхніх фізіологічних та психологічних особливостях. Діти збиратимуть необхідну інформацію в ході підготовки до уроків, складатимуть уявлення про основні поняття теми: здоров’я, захворювання, лікування, збереження здоров’я.... Також вони будуть проводити самостійні дослідження та, по мірі можливості, робити за ними висновки. Під час досліджень учні плануватимуть свою роботу,будуть знайомитися з різними видами джерел. Результати роботи представлятимуть у вигляді групової презентації, індивідуальних есе та публікацій на шкільному сайті. Учні повинні розвивати усне , писемне мовлення, опанувати нову лексику, сформувати навички монологічного та діалогічного мовлення, вільно виражати власні думки та емоції за темою. Використовувати здоров’язбережуючі технології на уроках та в повсякденному житті.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснюватиметься за графіком, що передбачає три етапи: а) оцінювання на початку проекту б) поточне оцінювання в) наприкінці роботи над проектом Інструментарій оцінювання включає: 1. Самооцінювання: нотатки у щоденнику, запитання для самоконтролю 2. Взаємооцінювання: усне, за допомогою анкет із заданими критеріями 3. Оцінювання учителем: письмових творів, презентацій, виступів учнів

Таблиця 3-Х-Д

Вхідне тестування

Вхідне тестування за допомогою ET

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)


Учнівський блогПеред оголошенням про початок роботи над проектом, вчитель з’ясовує, якими знаннями володіють учні при вході в проектування за допомогою розроблених тестів з теми «Здоров'я - мудрих гонорар». Учитель знайомить учнів з методом проектів і використовує для цього буклет, в якому про метод все розписано. Далі презентує тему проекту. Ставить ключові та тематичні питання. Далі проводить обговорення наступних питань: Чи вважаєте себе відповідальними за своє здоров'я? Чи можна прожити весь вік здоровим? Учні об’єднуються в дві групи – консерватори та реалісти за бажанням. Кожна група отримує завдання і складає план реалізації цього завдання з часовою градацією. Складають щоденники виконання роботи та картки успіху, в яких в процесі виконання роботи будуть прописувати свої успіхи в досягненні поставленої мети. Консерватори – проводять опитування учнів 7-х,9-х, 10-х, класів. Роблять висновки. Реалісти – знайомляться з цілями роботи над проектом, вибирають необхідну інформацію з набору. Аналізують, роблять висновки та складають рекомендації по проблемі. Разом створюють презентацію за відповідним шаблоном та електронний документ – блог, на якому розміщують всі етапи роботи над проектом, свої роздуми з питання «Чому людина повинна бути здоровою ? » і роблять висновки. Як результат – захист проекту та представлення блогу, на якому розміщені всі матеріали проекту, для обговорення однокласникам і всім, кому не байдуже їх майбутнє.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Рабаєва Інна Павлівна

Фах, навчальний предмет

Філолог, учитель української мови та літератури

Навчальний заклад

  • Комунальний заклад Верхівцевський навчально-виховний комплекс "Середня загальноосвітня школа №1 - дошкільний навчальний заклад" Верхньодніпровського району

Місто\село, район, область

  • 51660 м.Верхівцево,вул.Садова,14,тел.(805658) 9-1-41 Верхньодніпровський район, Дніпропетровська область

Контактні дані

rip25071972 на gmail.com

Відомості про тренінг

  • Тренінги в рамках співпраці в Національному проекті "Відкритий світ"

Дати проведення тренінгу

з 17 - 29 червня 2013 р.

Місце проведення тренінгу

м.Верхівцево, КЗ Верхівцевський НВК

Тренери

Зензерова Наталія Юріївна