Педрада. Модуль 9. 40, 15.06

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 18:43, 23 червня 2013, створена Leschinska.ljudmila (обговореннявнесок)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

1 група. Яким чином ми можемо допомогти кожному учню стати самоспрямованим у навчанні, здатним приймати обґрунтовані рішення про те, як їм виконувати проектні завдання?

Учитель повинен будувати навчальний процес на активній основі, спираючись на цілеспрямовану діяльність учнів з урахуванням їх особистої зацікавленості в цих знаннях. Надати учням можливість самостійно здобувати знання і використовувати їх для вирішення нових пізнавальних і практичних завдань. Проекне навчання ні в якому разі не повинно порушувати принцип невимушеності, у міру виконання роботи в учня повинен зростати і ступінь захопленості нею. діти повинні вчитися на власному досвіді й досвіді своїх товаришів, бачити результат своєї вланої праці--Татьяна Резцова 14:28, 17 червня 2013 (EEST)


Вчитель спрямовує свої дії на виховання в учня самостійності в оволодінні знаннями та вміння використовувати в роботі довідкової та наукової літератури, новітніх технологій. --Strebul.tamara 18:32, 23 червня 2013 (EEST)


Вчитель, спираючись на індивідуальні особливості учня та рівень його підготовки спрямовує свої дії на спонукання учня проявити свої можливості в оволодінні знаннями на базі новітніх технологій. --Leschinska.ljudmila 18:43, 23 червня 2013 (EEST)


2 група. Яким чином допомогти учням стати спеціалістами з досліджень та знаходження відповідей на складні запитання?



3 група. Як ми можемо заохотити та підтримати учнів під час того, як вони приймають на себе нові ролі, які дають їм змогу найкраще застосувати їх індивідуальні здібності та схильності в процесі навчання?




4 група. Що ми можемо зробити для того, щоб допомогти учням постійно мислити під час навчання та бути допитливими?