Портфоліо Петренко Катерини з теми "Діяльність Міжнародного Червоного Хреста"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:04, 14 червня 2013, створена Petrenkokate07 (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Міжнародне гуманітарне право

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Захист Вітчизни. Основи медичних знань.

Вік учнів, клас

16-17 років, 11 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект з курсу Захист Вітчизни «Основи медичних знань», 11 клас. Тема «Діяльність міжнародного Червоного Хреста». Основний вид діяльності - групова робота. Проект виконується впродовж 3 уроків. На початку виконання роботи учитель формулює тему та мету завдання, разом з учнями обговорили відомі їм факти з цієї теми, визначають основні питання та визначають кінцевий продукт діяльності. Діти виконують ролі дослідників, істориків, кореспондентів, дизайнерів-оформлювачів, керівників груп. Перед початком роботи проводиться он-лайн опитування. На першому уроці проводиться об’єднання учнів в групи, розподіл тематичних запитань, планується дослідження, планується кінцевий результат, проводиться вхідне оцінювання. Обовязково звертається увага на поняття «авторське право», «безпечний пошук інформації в їнтернеті», оформлюються дозволи на відкриття електронної пошти, конфіденційність та дозвіл батьків на публікації роботи учня в мережі Інтернет. Протягом роботи над проектом ведеться блог, створюється група ВКонтакті, діє «Консультпункт у скайпі», учні вест ведуть журнали спостережень, обмінюються миттєвими повідомленнями та спілкуватимуться електронною поштою. Результати роботи груп будуть представлені на останньому уроці у вигляді захисту презентацій, публікацій та буклетів. Результати дослідження будуть викладені на сайті ліцею.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку роботи над проектом:

Провести обговорення та опитування учнів щодо визначення рівня попередніх знань (таблиця «ЗХД») для того, щоб визначити навчальні потреби учнів до початку їх роботи над проектами;

Продумати, як забезпечити учнів інформацією та допомогою у набутті необхідних навичок у разі необхідності. Учні використовують контрольний список для створення презентації для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні.

Вродовж роботи над проектом:

Учні ведуть записи в журналах спостережень та досліджень допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст.

Проводиться опитування упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати проекти.

Проводяться індивідуальні консультації для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів; Використання онлайн- опитування для оцінювання впродовж роботи.

Наприкінці роботи над проектом:

Учні проводять самооцінювання та взаємооцінювання презентації з боку їх однокласників. Учні використовують форму оцінювання презентації та форму самооцінювання для зворотного зв'язку для здійснення учнями самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію учні мають отримувати до того, як робота завершена для того, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу.

Використовувати онлайн - опитування у вигляді тестів, контрольних питань

Як результат роботи роботи учні представляють презентацію;

Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовуватиє ту ж саму форму оцінювання презентації проектів;

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери