Портфоліо до вивчення теми "Улюблені Герої Давньої Греції" (6 клас)

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 08:54, 14 червня 2013, створена Сухая І.Г. (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Улюблені герої Давньої Греції

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет: світова література. Дотичні предмети: всесвітня історія, образотворче мистецтво

Вік учнів, клас

6 клас, 11-12 років.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Даний навчальний проект може бути реалізований під час вивчення теми «Міф і література» у курсу світової літератури, є інформаційним і розрахований на учнів 6 класу. У ході реалізації проекту учні поглиблюють знання з теми. Проект орієнтований на чинну навчальну програму і може бути інтегрований з іншими навчальними предметами: всесвітньою історією, образотворчим мистецтвом. Під час роботи над проектом учні набувають навичок роботи з додатковою літературою, навчаються відбирати і систематизувати матеріал, готують публікації і презентації.

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

План вивчення теми

план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку роботи над проектом здійснюється оцінка навчальних знань учнів за допомогою методу «Знаємо – Хочемо дізнатися – Дізналися», вхідного діагностування, із застосуванням стартової презентації, обговоренням плану подальшої роботи та доведенням до відомості учасників проекту критеріїв оцінювання. З урахуванням вимог Держстандарту складаються критерії оцінювання проектної роботи, за якими здійснюється самооцінювання і взаємооцінювання у групах. За підсумками роботи заповнюються бланки контролю. Після завершення роботи у групах проводиться захист учнівських презентацій. Завершується проект колективною рефлексією.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

До початку роботи над проектом учні читають давньогрецькі міфи про Прометея, Геракла, Одіссея; вчитель інформує батьків про проект, отримує їх згоду на роботу дітей в Інтернеті. На першому етапі учитель демонструє стартову презентацію Стартова презентація, проводить вхідне діагностування Вхідне діагностування, визначає навчальні потреби учнів за допомогою таблиці "З-Х-Д" Таблиця "З-Х-Д"; учні обговорюють питання проекту, об'єднуються в групи, планують групову роботу Лист планування групової роботи, знайомляться з критеріями оцінювання роботи в групі Критерії оцінювання роботи в групі. На другому етапі вчитель допомагає учням визначитися щодо пошуку джерел інформації; учні аналізують отриману інформацію, під керівництвом учителя коригують план роботи. На третьому етапі учні отримують консультації вчителя щодо створення презентацій Презентація учнів, проводять самооцінку спільної роботи у проекті Лист самооцінки роботи учня. На заключному етапі учні захищають проект на уроці-конференції, разом з учителем оцінюють результати роботи за допомогою критеріїв оцінювання Критерії оцінки учнівської презентації. Учитель організує рефлексію учнів та проводить вихідне діагностування Вихідне діагностування.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Сухая Ірина Григорівна

Фах, навчальний предмет

Учитель російської мови та світової літератури

Навчальний заклад

Гімназія № 3 Новомосковської міської ради Дніпропетровської області

Місто\село, район, область

м.Новомосковськ Дніпропетровської області

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери