Портфоліо Козаченко Олени з теми "Scientific inventions in the world"
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Наукові відкриття у світі
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Англійська мова. Тема: «Наука та технічний прогрес» Інші навчальні предмети, яких стосується вивчення цієї теми: хімія, інформатика, фізика.
Вік учнів, клас
11 клас, 16-17 років
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Проект «Scientific inventions in the world» розрахований на учнів 11-го класу з предмету «Англійська мова» , теми «Наука та технологія».
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб діагностувати знання та мислення учнів та їх міркування.
Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про науково-технічний процес у світі відбувається при заповненні ними таблиці З-Х-Д, організаційної діаграми.
З метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу інформаційного та навчального дослідження їм надається контрольний список для оцінювання самоспрямування у навчанні та контрольний список для рефлексії виконання проекту.
Учням, які займаються збором інформації, пропонується заповнити контрольний список для роботи з інформаційними джерелами для досліджень та контрольний список для оцінки веб сайтів. Ці ж форми використовуються вчителем для виставлення оцінки кінцевих презентацій. Контрольні списки питань до проекту допомагають учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання завдань. Під час заповнення свого блогу, який ведуть учні впродовж вивчення теми, вони мають використовувати форму оцінювання блогу, яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Після закінчення проекту учням пропонується для заповнення форма оцінювання звіту дослідницької роботи та таблиця «ЗХД», яка порівнюється з початковою. Проводиться також взаємооцінювання у групі враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його/її вклад був цінним відповідно до контрольного списку вкладу в групову роботу.
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
1. При перегляді ознайомлювальної презентації вчителя учні задають проблему «Передивившись вчорашній випуск новин, де розповідалось про таке наукове відкриття у світі, як Інтернет,з точки зору його впливу на психологічний розвиток особистості, чи могли б ви назвати позитивні та негативні риси цього важливого технічного прориву? Яке значення для вас несе Інтернет?».
2. Відповідають на змістові, тематичні запитання та намагаються відповісти на ключове.
3. Заповнюють організаційну діаграму, ЗХД , контрольний список контрольний список для оцінювання самоспрямування у навчанні. Вчитель проводить фасилітацію за допомогою презентації.
4. Учням, які займаються збором інформації, пропонується заповнити контрольний список для роботи з інформаційними джерелами для дослідження.
5. В процесі відповіді розуміють про необхідність звернутися по допомогу до вчителя інформатики.
6. Учні отримують завдання знайти інформацію про наукові відкриття в Інтернеті, скласти список посилань.
7. Учням пропонується скласти остаточний список використаних джерел.
8. Учні відповідають на запитання опитувальника, запропонованого вчителем.
9. Учні та вчитель обмінюються адресами електронної пошти, логінами Skype та домовляються, коли будуть виходити в чат.
10. Для учнів, які мають проблеми у навчанні, вчитель надає шаблон для спільної презентації про види наукових відкриттів світу.
11. Захист частин проекту учнів.
12. Учитель проводить кінцеве оцінювання.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Фах, навчальний предмет
Навчальний заклад
Місто\село, район, область
Контактні дані
HELEN24701 на gmail.com