Обговорення:Проект "Байка вчить, як на світі жить"
Як його використовувати?
Ви маєте перейти на закладку Обговорення статті з вашим розробленим Портфоліо.
Зміст
- 1 План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
- 2 План оцінювання (графік і опис)
- 3 Приклад учнівської роботи
- 4 Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
- 5 Допоможні матеріали для фасилітації
- 6 Інші складові Портфоліо (документи)
- 7 ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ
- 8 ІНШІ КОМЕНТАРІ
План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
Вдалі моменти
Тема проекту цікава. Ключові та тематичні запитання поставлені вдало. Учитель поділів учнів на групи з урахуванням їх можливостей. Чітко сформулювала та поставила задачі перед учнями .--Малиновий 08:29, 1 червня 2013 (EEST)
Ідеї для покращення
Немає. Ключові та тематичні запитання зацікавили учнів до роботи і до ділового спілкування в колективі.--Малиновий 08:29, 1 червня 2013 (EEST)
План оцінювання (графік і опис)
Вдалі моменти
Виконання проектів оцінюється тричі: на етапі підготовки та розподілу обов'язків учасників проекту, під час його виконання, після завершення проекту. Крім того, виконані проекти оцінюються трьома експертами: самим учнем або групою (самооцінка), вчителем і однокласниками. Таким чином, виставляються три оцінки, що дає змогу отримати об'єктивний результат оцінювання.--Малиновий 20:06, 1 червня 2013 (EEST)
Ідеї для покращення
З планом оцінювання проектів повністю згодна. Ідей для покращення немає.--Малиновий 20:08, 1 червня 2013 (EEST)
Приклад учнівської роботи
Вдалі моменти
Вдало підібрані групи знайшли, проаналізували, обробили та застосували необхідну інформацію. Учні використали необхідні літературні терміни та поняття, застосували довідниковий та ілюстраційний матеріали, відеоролик. Кожна група презентувала свою роботу, пов'язавши матеріал із сучасністю.--Малиновий 20:47, 1 червня 2013 (EEST)
Ідеї для покращення
Немає.--Малиновий 20:48, 1 червня 2013 (EEST)
Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
Вдалі моменти
Діти багато спілкуються між собою з поданої теми. Дають оцінку кожному члену в середині самої групи. Це поширює їх кругозір, більш адаптує до сучасного життя.--Малиновий 20:54, 1 червня 2013 (EEST)
Ідеї для покращення
Доопрацювання непотрібне.--Малиновий 20:55, 1 червня 2013 (EEST)
Допоможні матеріали для фасилітації
Вдалі моменти
Учитель виступає у ролі координатора проекту, направляючої сили, досить вдало корегує роботу груп на протязі всього проекту. Учні бачать в обличчі вчителя надійного партнера.Будуючи даний проект, учитель дав змогу дітям самостійно здобувати знання, спостерігати, досліджувати, робити висновки, проводити аналіз та синтез. Добірка робочих матеріалів дітей і оформлені результати роботи говорять про те, що через проектну діяльність учні набули нових знань, умінь та навичок.--Малиновий 21:19, 1 червня 2013 (EEST)
Ідеї для покращення
Немає.--Малиновий 21:20, 1 червня 2013 (EEST)
Інші складові Портфоліо (документи)
Вдалі моменти
Учителем вдало створено буклет за методами проектів, своя презентація, підібрані різні форми оцінювання учнівських робіт. Досить вдало кожна група представила свою презентацію, як результат співпраці в них. Учнями складена нова байка.--Малиновий 21:45, 1 червня 2013 (EEST)
Ідеї для покращення
Немає.--Малиновий 21:46, 1 червня 2013 (EEST)
ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ
Вдалі моменти
Робота на протязі всього проекту вдало побудована та вміло корегувалась вчителем під час роботи груп. Поставлена мета проекту досягнута. Діти від роботи над проектом отримали задоволення.--Малиновий 21:52, 1 червня 2013 (EEST)
Ідеї для покращення
Немає.--Малиновий 21:53, 1 червня 2013 (EEST)