Портфоліо проекту "Ідеальний друг, місце прикметників в англійському реченні"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 15:03, 26 травня 2013, створена Irinashabelyan (обговореннявнесок) (Ім'я, прізвище)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Ідеальний друг, місце прикметників в англійському реченні

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

англійська мова

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Прикметники роблять нашу письмову або усну мову більш різноманітною, емоційно насиченою. Прикметник - це самостійна частина мови, що позначає ознаку предмета. Цей проект має за мету поглибити знання дитини про місце прикметника в англійському реченні, особливо коли вживається два чи більше. Учень досліджуватиме класифікацію прикметників в англійській мові, правила їх вживання, наскільки за допомогою цієї частини мови можна передати свої думки на прикладі дружби, яка виступає своєрідною формою психотерапії.

План вивчення теми (вставити файл)

[План проекту]

[План впровадження проекту]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку роботи вчитель проводить вхідне анкетування для визначення рівня готовності учнів до участі в проектній діяльності, визначити навчальні потреби учнів до початку їх роботи. Потім проводить «Мозкову атаку» для визначення рівня знань учнів з предмету. Використання запитань впродовж вивчення теми для з’ясування розуміння учнями Основних запитань, а також інших важливих проблем п’єси. Визначення попередніх знань учнів щодо теми відбувається при заповненні ними таблиці З-Х-Д. Впродовж роботи над проектом учні обговорюють процес роботи за допомогою методики «Дерево рішень», використовують контрольний список для створення презентації для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати проекти. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів. Цю інформацію учні мають отримувати до того, як робота завершена для того, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує форму оцінювання проектної діяльності

[Контрольний список]

[Форма З-Х-Д]

[Оцінювання_навчальних_потреб]

[[1]]

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку роботи учні знайомляться з презентацією вчителя, уточнюють інформацію, обговорюють завдання. Працюють з інформацією, виконують синтез і аналіз ідей, виконують дослідження. Використовуючи Інтернет, збирають матеріали для створення учнівського блогу. Демонстрація результатів виконання роботи кожною проектною групою. Оцінювання учасниками груп індивідуального внеску кожного члена в реалізацію проекту, а також усієї групи. Самооцінка реалізації поставлених цілей. Вчитель слідкує за роботою учасників проекту, бере участь у обговоренні, спостерігає, скеровує процес аналізу, знайомить учнів з захистом авторських прав. Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання.


Shabelyan.jpg Shabelyan1.jpg

[Презентація вчителя]

[Авторські права]

[Учнівський блог]

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Немикіна Марина Віталіївна

Фах, навчальний предмет

вчитель англійської мови

Навчальний заклад

Лозуватська середня загальноосвітня школа №1 імені Т.Г.Шевченка

Місто\село, район, область

село Лозуватка, Криворізький район, Дніпропетровська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг проводився на базі Лозуватської СЗШ №1 Криворізького району

Дати проведення тренінгу

13.05. - 25.05.2013 року

Місце проведення тренінгу

Лозуватська СЗШ №1

Тренер

Шабелян Ірина Миколаївна