Портфоліо Чугай Юлії з теми "Фрактальна геометрія природи"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 23:48, 16 травня 2013, створена Чугай Юлія Сергіївна (обговореннявнесок) (Стислий опис проекту)

Перейти до: Навігація, пошук


=

Назва навчальної теми

Фрактальна геометрія природи

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Математика, фізика, інформатика

Вік учнів, клас

14-15 років, 9 клас

Стислий опис проекту

Дослідницький проект присвячений фракталам. Творча назва проекту «Фрактальна геометрія природи». Проект можна реалізувати при вивченні спецкурсу «Фрактали» у 9 класі (поглиблене вивчення). У даному проекті проводиться історичний огляд виникнення фракталів, принципи їх побудови. Розглядаються найпростіші види фракталів та сфери їх застосування, дослідження фракталів у природі. Учні повинні провести дослідження з обраних питань та звітувати у формі презентації, wiki—статті та блогу.

Завдяки проекту учні поглиблять і закріплять свої знання з математики,фізики та інформатики, дізнаються багато нового, цікавого. Цей проект покликаний примусити учнів, озирнувшись навкруги, побачити дивовижну геометрію природи. Вони повинні навчитися спостерігати і бачити світ навколо себе.
Проект призначений для того, щоб фрактальні об'єкти стали ближче і зрозуміліші школярам, щоб прийшло усвідомлення того, що усе у світі побудовано завдяки науці.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують Контрольний список для презентації, Контрольний список для блога, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання. Запросіть учнів використовувати Форму оцінювання продукту проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама Форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій та завершених проектів..



ЗХД-схема

Асоціативний кущ

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Чугай Юлія Сергіївна

Фах, навчальний предмет

Педагогіка та методика середньої освіти. Математика та інформатика

Навчальний заклад

КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 23, м. Суми, Сумської області

Місто\село, район, область

м. Суми, Сумська область

Контактні дані

e-mail: delise.chugai@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією Intel "Навчання для майбутнього", м. Суми

Дати проведення тренінгу

8 квітня - 24 травня 2013 року

Місце проведення тренінгу

СОІППО

Тренери

Шевченко Т.О., Синько Л.С.