Портфоліо Федоренко Олени Геннадіївни з теми "Технологія виготовлення дитячого одягу"
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Технологія виготовлення дитячого одягу
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Трудове навчання та технології, українська література, історія України, креслення, інформатика.
Вік учнів, клас
10 клас, 16 років
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Варіативний модуль «Технологія виготовлення дитячого одягу 10 клас». Варіативні модулі мають засвоюватися через проектну діяльність, результатом якої є творчий проект з виготовлення і оздоблення сорочки, спіднички, сукні та інших об’єктів праці.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
На початку проекту вчитель проводить дослідження за допомогою контрольного списку до начала проекту (3), диференціації (4), таблиць "з-х-д" (5). Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують контрольний списки для виконання своїх проектів: контрольний список до оцінювання презентації або контрольний список для інформаційного бюлетеню, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Запросіть учнів використовувати Форму оцінювання продукту проекту контрольний список до оцінювання презентації (6), щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій завершених проектів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію, створеного виробу та портфоліо.
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
На початку проекту вчитель проводить анкетування, інформує батьків та вчителів про даний проект за допомогою публікації (7). Ознайомлює учнів з темою проекту за допомогою вступної презентації вчителя (8). Після чого складають план роботи з виконання проекту: формулювання теми і завдання проекту; обґрунтування його значущості; дослідження проблеми та збір інформації. Розробляють план роботи над проектним завданням, добирають матеріали та інструменти. Технологічний етап – реалізація проекту. Економічні обґрунтування виробу, маркетингові дослідження, розроблення реклами, захист проекту. Результати роботи над проектом і процесу його виконання подаються у вигляді презентації учнів(9).
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Федоренко Олена Геннадіївна
Фах, навчальний предмет
Вчитель трудового навчання і тахнології
Навчальний заклад
Макіївська ЗОШ № 50
Місто\село, район, область
м. Макіївка, Гірницький район, Донецкої обл.
Контактні дані
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
01.04.13р. - 06.04.13р.
Місце проведення тренінгу
Макіївська ЗОШ № 50
Тренери
Прилуцька Наталія Васильївна