Портфоліо для учнів 7 класу за темою:"Як можна змінити світ?"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:49, 3 травня 2013, створена Наталія Поволяшко (обговореннявнесок) (Назва навчальної теми)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Як можна змінити світ?

Povol1.jpg

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоров'я;психологія;біологія;інформатика;українська мова;фізична культура.

Вік учнів, клас

12-13 років,7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект за темою « Психологічне благополуччя підлітка » для учнів 7 класу.Під час роботи над проектом учні будуть об'єднані в творчі групи.Учні створять презентацію за темою « Дивовижний мозок»

План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

До початку проекту оцінити готовність учнів до проектної діяльності, визначити їх інтереси й уподобання. 2. Упродовж проекту регулярно оцінювати діяльність учнів і оперативно корегувати її (оцінювання вчителем, самооцінювання, взаємооцінювання). 3. Оцінювання готових проектів згідно з критеріями.

Таблиця ЗХД

Оцінювання презентацій

Тести з основ здоров'я

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учитель розповідає учням та батькам про метод проектів, показує публікацію й заохочує до роботи, пояснює специфіку проектної роботи й формує в учнів навички об’єктивного самооцінювання, колективної роботи (групова робота на уроках)Учитель пропонує учням індивідуально заповнититаблицю ЗХД – що вони знають і чому хочуть навчитись, що для них цікаво. Методами бесіди, заповнення організаційних діаграм (бланків) та мозкового штурму виявляються попередні ЗУН та інтереси учнів. Учні формулюють загальну тему проекту на основі цікавої та актуальної проблеми згідно з навчальною програмою, визначаються з можливими напрямками роботи й за допомогою вчителя розподіляються на групи. Учні представлять свої результати своїх досліджень у вигляді презентації.

Для кращого розуміння та усвідомлення теми учні будуть вчитися опрацювати інформацію з додаткової літератури, з ресурсів Інтернету, обговорювати її з елементами аналізу. Для виявлення рівня осмислення завдань учні пройдуть тестування. 1 - тиждень Учні переглядають презентацію, підготовлену вчителем для зацікавлення та формування мотивації. Учні збирають інформацію з різних джерел: пошук інформації в Інтернеті, літературі, пресі, тощо. 2 - тиждень Огляд та обговорення проекту з учнями. Оцінювання та аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами, вподобаннями учнів та їх баченням щодо застосування отриманої інформації. Учні працюють з учительською презентацією. Працюючи в малих групах учні аналізують матеріал за обраними критеріями знайдений з різних джерел, відбирають матеріал для створення презентації. 3-тиждень Учні проектують зміст презентації, сканують необхідні фото;займаються її дизайном та оформленням. Учні створюють публікації. Ці інформаційні матеріали будуть використовуватися для інформування однокласників та батьків про результати виконання проекту. 4-тиждень. Демонстрація презентацій, створених різними групами супроводжується оцінюванням, що має привести до об ’ єднання малих груп у єдину спільноту.

Презентація вчителя


Шаблон-презентація для слабких учнів

Учнівська презентація

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Наталія Поволяшко

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст.

Місто\село, район, область

Сел. Черкаське Новомосковського р-ну Дніпропетровської обл.

Контактні дані

kogorta2013@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

4 березня-20 березня 2013р.

Місце проведення тренінгу

Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст.Новомосковського р-ну

Тренери

Ткачук Олена Костянтинівна