Обговорення:Портфоліо Шевченко Ольги з теми "Органи чуття людини. Зір"
Як його використовувати?
Ви маєте перейти на закладку Обговорення статті з вашим розробленим Портфоліо.
Зміст
- 1 План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
- 2 План оцінювання (графік і опис)
- 3 Приклад учнівської роботи
- 4 Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
- 5 Допоміжні матеріали для фасилітації
- 6 Інші складові Портфоліо (документи)
- 7 ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ
- 8 ІНШІ КОМЕНТАРІ
План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
Вдалі моменти
Мені здається, що в Ольги дуже цікава тема для проекту. Прочитавши її план проекту можна з легкістю його впровадити у навчання. Ключові питання поставлені вдало, а за допомогою тематичних питань можна досить широко проаналізувати і розкрити тему. Діяльність учнів описана досить конкретно. Завдяки правильно поставленим навчальним цілям учні, отримають крім основних знань, ще й додаткові з інформатики, фзичної культури та основ здоров'я.--Vredina 18:55, 29 квітня 2013 (EEST)
Ідеї для покращення
Мабуть краще задіяти менше завдань для учнів.
--Тишкевич Марина 20:49, 29 квітня 2013 (EEST)
План оцінювання (графік і опис)
Вдалі моменти
Оцінювання відбувається у продовж всього проекту шляхом використяння різних інструментів наприклад: таблиця З-Х-Д, діаграма оцінювання, контрольний перелік запитань для вікі та форми для самоспрямування. На мою думку такий метод оцінювання не дозволяє учням якимось чином не виконувати роботу.--Vredina 18:55, 29 квітня 2013 (EEST)
Ідеї для покращення
- Діти майже не мають попередніх знань з цієї теми, тому їм потрібно було б краще більше пояснювати, а вже потім опитувати.
--Тишкевич Марина 20:55, 29 квітня 2013 (EEST)
Приклад учнівської роботи
Вдалі моменти
Мені дуже сподабалися приклади учнівської роботи. Цікаво, яскраво. Блог створений майстерно, багато яскравих картинок та інформації про досліди. Учнівська вікі стаття колоритна, а наявність в ній фотографій робить її ще більш цікавою, інформація представлена зрозуміло та гарно підібрана.--Vredina 18:54, 29 квітня 2013 (EEST)
Ідеї для покращення
Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
Вдалі моменти
Учнівська робота оцінюється на протязі всього проекту. Досить зрозуміла для учнів молодших класів. Створення вікі сторінки та блогу дає можливість оцінити навички роботи з комп'ютером, а здобута інформація - рівень прогресу учнів.--Vredina 18:54, 29 квітня 2013 (EEST)
Ідеї для покращення
Допоміжні матеріали для фасилітації
Вдалі моменти
Допоміжні матеріали для фасилітації бідбрані дуже добре та заохочують до роботи над проектом.--Vredina 18:57, 29 квітня 2013 (EEST)
Ідеї для покращення
Інші складові Портфоліо (документи)
Вдалі моменти
Всі докуманти підібрані вдало, дуже цікаві та корисні. Всі наочні матеріали зрозумілі для учнів молодших класів.--Vredina 19:00, 29 квітня 2013 (EEST)
Ідеї для покращення
ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ
Вдалі моменти
Портфоліо насичене наочністю, що дає змогу зацікавити учнів. Добре обдумана робота вчителя та учнів, методи та інструменти оцінювання. Всі приклади учнівської роботи цікааві та яскраві.--Vredina 19:03, 29 квітня 2013 (EEST)
Ідеї для покращення
Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)
На мою думку закон з авторського права був дотриманий, всюди є посилання на джерело інформації.--Vredina 19:05, 29 квітня 2013 (EEST)