Портфоліо Рященко Тетяни

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:23, 29 квітня 2013, створена Рященко Тетяна (обговореннявнесок) (Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Основний навчальний предмет

історія

Вік учнів, клас

7-клас, вік учнів 13-14 років

Стислий опис проекту

Пропоную учням 7 класу проект на тему « Державні символи України» з предмету ( Історія України ). Мета:розширити знання про державні символи України:Герб, Гімн, Прапор;розвивати інтерес до історичного минулого нашого народу; сприяти формуванню національної свідомості учнів; виховувати повагу до української символіки; поглибити знання учнів про державні символи, культурну спадщину рідного краю; розвивати мовлення, пам’ять, мислення; виховувати почуття патріотизму, поваги до державних символів України. У ході проекту учні досліджують, походження і значення слів «Герб», «Прапор», «Гімн». На початку проекту з’ясовуємо навчальні потреби учнів шляхом заповнення форми спільного доступу «ЗХД – знаємо – Хочемо знати - Дізналися». Учні знайомляться з вступною презентацією вчителя. Учні створюють презентацію по навчальному проекту для того, щоб навчитися виступати перед аудиторією , коротко формулювати свою думку, структурувати свою доповідь, використовувати різні мультимедійні засоби і можливості в презентації, щоб навчитися стисло і зручно інтерпретувати результати досліджень.

План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання

Перед початком проекту вчитель готує такі дидактичні матеріали: Вхідне оцінювання(таблиця "Знаємо - Хочемо знати - Дізнаємося"). На початку проекту: Учні заповнюють таблицю З-Х-Д (Знаємо, Хочемо дізнатися, Дізналися). Впродовж роботи над проектом проводиться мозковий штурм для пошуку відповіді на ключове питання Мозковий штурм. За результатами мозкового штурму діти перевіряють свої найкращі гіпотези, підтверджуючи або спростовуючи їх, використовуючи при цьому ресурси Інтернету. Наприкінці роботи над проектом учні заповнюють оціночний лист роботи над презентацією результатів дослідження у проекті (документ Word):Форма для мозкового штурму та моніторингового оцінювання Моніторінгове тестування. Під час захисту проекту учні представляють та захищають свою частину роботи в спільній презентації і заповнюють форму оцінювання презентації Оцінка презентації, розроблену вчителем в формі спільного доступу на Google. Результатом роботи буде середнє арифметичне оцінок учнів та вчителя.

Діяльність учнів та вчителя

Проект на тему «Державні символи України.» пропоную для учнів 7 класу з шкільного курсу: історія України. Мета:ознайомити з виникненням герба,прапора та гімну. Діяльність учнів буде організовано за методом проекту. Я готує такі дидактичні матеріали:На початку роботи пропоную учням переглянути презентацію вчителя. Учні ознайомлюються з нею. Діти отримують завдання:дослідити виникнення та зміни державних символів; проаналізувати причини походження ; визначити місце цих символів у суспільстві. Учні, добирають інформацію з підручників по історії, з друкованих джерел та інших ресурсів Інтернету; досліджують поставлену проблему, ознайомлюються з текстовим виробництвом, планують, навчаються працювати в програмі і створювати різну друковану продукцію. Учні створюють презентацію учня з даної теми для того, щоб навчитися виступати перед аудиторією, коротко формулювати свою думку. Підсумком роботи учнів над проектом буде Вікі сторінка учнів у проекті «Державні символи України».Підсумок роботи над проектом викладається на Вікі-сторінці учнів: Вікі сторінка учнів "Державні символи України"

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Тетяна Рященко

Фах, навчальний предмет

історія

Навчальний заклад

Ордо-Василівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с.Ордо-Василівка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

Ryahenko@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

13-25 травня 2013 року

Місце проведення тренінгу

Дніпропетровська обл., Софіївський р-н, с.Ордо-Василівка,вул.Червонопрапорна 56, Ордо-Василівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тренери

Клименко Світлана Вікторівна