4. Наші враження

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:21, 28 квітня 2013, створена Шевченко Світлана (обговореннявнесок) (Створена сторінка: Зображення:Рис-к1.png Працювати над проектом було дуже цікаво. Ми працювали за планом ...)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Рис-к1.png

Працювати над проектом було дуже цікаво.

Ми працювали за планом і кожний день відмічали в ньому що вже зроблено. Це допомагало нам не забути і не пропустити жоден з необхідних кроків. Ми багато дізналися про здорове харчування, про шкідливі речовини, які можуть міститися в продуктах, про користь молока, йогурту тощо. Також навчилися визначати термін придатності продуктів та зрозуміли навіщо потрібно уважно вивчати їх склад, вказаний на упаковці. Коли ми розповіли про це батькам, виявилось, що всі вони знають про небезпеки продбання некорисної їжі, але не завжди вивчають інформацію на етикетках. Ми впевнені, що тепер вони будуть уважніші. Та й ми самі будемо користуватися цими правилами. Софійчина мама навіть написала собі перелік шкідливих домішок і запевнила, що біде перевіряти продукти, звіряючись з ним.

Цікаво було працювати в групі. Ми стали краще розуміти один одного, хоча раніше у нас були непорозуміння. Дмитро, хоч і навчається не дуже добре, іноді не виконує домашніх завдань, відповідально поставився до завдання і жожного разу не затримав роботи. Він зробив гарні фотографії, навчився обробляти їх на компютері з моєю допомогою, та Софійчиною. А в обговореннях приймав найактивнішу участь і надавав ідеї про те, що нам потрібно ще дізнатися, щоб гарно провести дослідження.

Були труднощі у заповненні вікі-сторінки. Це нова для нас всіх робота. Добре, що нам допомагав учень 10 класу. У Софії виходить працювати із сторінкою краще за всіх, та і я, і Дмитро будемо старатись, щоб навчитися, бо коли ми будемо працювати над наступним проектом, хочемо вести щоденник дослідження кожного дня. А для цього потрібно навчитися працювати самостійно.