Портфоліо Дюміної Тетяни Миколаївни з теми: ""

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 19:18, 29 березня 2013, створена Shogan102 (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Моє дозвілля

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська мова та література, основи здоров’я, фізична культура

Вік учнів, клас

3 клас, 9 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні, об’єднавшись в групи з’ясовують що таке хобі, як з’являється захоплення та напрямки його розвитку. Результати роботи над проектом презентують та захищають на учнівській науковій конференції, створюють публікації щодо своєї діяльності, створюють сторінки на шкільному сайті.

План вивчення теми (вставити файл)

[1]План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Для визначення системи оцінювання мною та моїми учнями буде використовуватись такі види оцінювання : самоперевірка та взаємоперевірка теоретичних знань і практичних навичок. Мною буде відслідковуватися робота по підвищенню рівня знань учнів та аналізуватися робота над раніше допущеними помилками. Інструментами для оцінювання стануть різнорівневі тести, картки бліцопитування, картки із завданнями на встановлення відповідностей та складання презентацій, що містять не тільки теоретичний матеріал, а і інформацію, що свідчить про важливість стійких знань у сучасній практиці та життєвих ситуаціях.

[2]1

[3]2

[4]3

[5]4

[6]5

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

1. Визначають разом з учителем питання: Чи має бути в мене хобі? 2. Формулюють певні означення :і  хоббі;  захоплення;  дозвілля;  корисне часокористування;  талант.  3. Ознайомлюються з презентацією вчителя, визначають проблемні питання 4. Об’єднуються в групи і починають роботу в проекті:  І група — «пошуковці», чи повинно бути у кожної людини улюблене заняття? як вибрати заняття до душі?;  ІІ група — “журналісти”, збирають інформацію питанням та створюють газету.  ІІІ група — опрацьовує зібраний матеріал та результати досліджень презентують на шкільному веб-сайті. 5. Учасники проекту працюють в групах, вивчають питання, аналізують зібраний матеріал та роблять висновки 6. Для презентації результатів дослідження вони розробляють сценарій мультимедійної презентації. Збирають і систематизують інформацію з Інтернету та інших друкованих джерел. Учні створюють мультимедійну презентацію. Вони демонструють презентацію на науковій учнівській конференції 7. Для обговорення ідеї та пошуку однодумців створюється Web-сторінки на шкільному сайті. 8. Проводиться учнівська конференція, на якій кожна група презентує своє дослідження в проекті, захист робіт. 9. По закінченні конференції учні створюють учнівський інформаційний бюлетень. Роздруковують та розповсюджують його серед ровесників та знайомих, що проживають в мікрорайоні школи. Проводиться оцінювання діяльності кожного учня в проекті за визначеними критеріями.

[7]Презентація учня

[8]Публікація учня

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Дюміна Тетяна Миколаївна

Фах, навчальний предмет

вчитель початкових класів

Навчальний заклад

КЗШ №102

Місто\село, район, область

м.Кривий Ріг, Дніпропетровської обл.

Контактні дані

tatyanadumina102 na gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

18-30 березня 2013 р.

Місце проведення тренінгу

КЗШ №102

Тренери

Бокайчук Н.В.