'' Раціональні числа-світ навколо нас''

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:06, 29 березня 2013, створена Наталья Дробчак (обговореннявнесок) (Стислий опис проекту)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Раціональні числа та дії з ними

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Сумісні предмети- історія, біологія, географія, інформатика.

Вік учнів, клас

Вік - 11,12 років

Стислий опис проекту

Навчальний проект для учнів 6-х класів, тема «Додавання та віднімання раціональних чисел». Основні види діяльності учнів: дослідницька робота; аналіз і опрацювання добутого матеріалу; презентація опрацьованого матеріалу; контрольна робота за темою. Для реалізації проекту учні повинні об’єднатися у 4 групи: 1) Історики досліджують, та аналізують історичні факти та дати де є зв’язок з темою, що вивчається (презентація); 2) Біологі-пошук матеріала у природі, наводять приклади завдань пов’язаних з темою з використанням властивостей рослин (презентація); 3) Географи- здійснюють пошук матеріала у довкіллі, наводять приклади завдань з теми що вивчаеться (презентація); 4) Математики- обробка математичного матеріалу, підготовка самостійної роботи для класу. План проекту: 1) Заповнення карти З-Х-Д; 2) Створення груп; 3) Пошук матеріалу з теми; 4) Опрацювання матеріалу; 5) Підготовка проекту до захисту; 6) Представлення та захист проекту; 7) Контрольна робота.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

план впровадження теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Оцінювання ґрунтується на відповідях на запитання, які попередньо записані вчителем для учнів з метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу дослідження, а також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі представлення результатів учнівських проектів. Учні використовують форму оцінювання роботи у группах. Також для оцінки кінцевих презентацій використовується контрольний список питань до проекту. Після обговорення у класі оцінються ступінь розуміння учнів за допомогою письмових відповідей на основні запитання, які викладено в тесті на розуміння процесу дослідження. На при кінці роботи над проектом провести контрольну роботу у контрольних зошитах.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Під час роботи над проектом учні проводять дослідження зв’язку між довкіллям, історією , та математикою. Діяльність учнів:

1) Збирання та опрацювання даних; 2) Робота в команді; 3) Самостійна робота; 4) Створення презентації; 5) Презентація та захист роботи; 6) Контрольна робота. Початковий етап:

1) Оголошення мети проекту; 2) Опитування за допомогою таблиць «З-Х-Д»; 3) Ознайомлення учнів з критеріями оцінювання та планом проекту; Работа над проектом:

1) Анкетування; 2) Індивідуальні консультації з вчителем; 3) Використання критеріїв само оцінювання; 4) Самостійна робота; Заключний етап :

1) Опитування за допомогою таблиць «З-Х-Д»; 2) Форма оцінювання презентації та роботи в команді; 3) Проведення контрольної роботи

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Дробчак Наталя Анатоліївна

Фах, навчальний предмет

Учитель математики

Навчальний заклад

Загальноосвітня школа №48 м.Маріуполь

Місто\село, район, область

м.Маріуполь

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

25.03.13-30.03.13

Місце проведення тренінгу

НВК лицей-школа №14 м. Маріуполь

Тренери

Іванова Олена Леонідівна