Портфоліо Набоки Світлани по проекту "Подорож. Great places to visit"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:19, 29 березня 2013, створена Nabokasvet.23 (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Подорож. Great places to visit

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова та література

Вік учнів, клас

10-11 років, 5 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні набувають знань культури країни,

мова якої вивчається, у межах тематики

ситуативного спілкування, пов’язаної з

такими аспектами:умови життя, умови життя,

міжособистісні стосунки. Учні вчаться

запитувати та надавати інформацію про явища,

події, факти.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Опишіть систему оцінювання, яку ви та ваші учні використовуєте для того, щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у їх навчанні, надавати зворотній зв’язок, оцінювати мислення. Напишіть, якими методами ви будете оцінювати, інструменти для оцінювання. Інструментарій оцінювання може включати різноманітні графічні схеми та карти знань, нотатки у щоденнику, контрольні списки, списки запитань для самоконтролю, опитувальники, форми оцінювання, тести та контрольні роботи. Також опишіть, які учнівські роботи ви оцінюватимете, наприклад, твори і інші письмові роботи, презентації, або виступи учнів; зазначте, які інструменти оцінювання ви використовуватимете в кожному випадку. У розділі плану «Діяльність учнів та вчителя» опишіть, як здійснюється оцінювання, хто його проводить (взаємооцінювання, самооцінювання, оцінювання вчителем, батьками), як учні використовують ці інструменти оцінювання, на якому етапі роботи відбувається оцінювання, як і коли виставляються оцінки.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи учні ознайомлюються з методом проектів . Учні об'єднуються в навчальні групи за інтересами, обговорюють тему дослідження, розподіляють обов'язки у групі. Кожна група ознайомлюється з вчительською (стартовою) презентацією, отримує набір завдань (збирають матеріали в мережі Інтернет, роблять оцінювання запропонованих веб сторінок , проводять соцопитування , дослідження творів художньої літератури, дослідження хронології подій , які учні розподіляють між собою самостійно, ознайомлюються з вимогами до творчих робіт та нормами оцінювання. Здійснюють на учнівському блозі чіткий послідовний опис діяльності в ході вивчення теми та реалізації проектів (обсяг та послідовність вправ і пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчання (диференційований підхід – поділ класу на групи)). Результатом роботи кожного учня є реферат. Після написання останнього, група заповнює таблицю ЗХД (Таблиця "Знаю-Хочу дізнатись-Дізнаюсь"), обговорює результати і створює спільний продукт - презентацію , або веб-публікацію ). Презентації захищаються й обговорюються на підсумковому занятті. Група самостійно обирає того, хто буде представляти проект перед публікою. Кожен з членів групи отримує оцінку від інших учасників. За результатом захисту презентацій кожен учень класу пише есе , в якому відповідає на ключове питання проекту: «Чому люди переїжджають з місця на місце?»

Oпитувальник для формуючого оцінювання

План впровадження

Публікація для представлення особливостей методу проектів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Набока Світлана Миколаївна

Фах, навчальний предмет

вчитель англійської мови

Навчальний заклад

ХГ № 46 ім.М.В.Ломоносова

Місто\село, район, область

Харків, Комінтернівський район

Контактні дані

nabokasvet.23 на gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією програми Intel "Навчання для майбутнього" в м. Харків, ХЗОШ №151, 25-29 березня 2013

Дати проведення тренінгу

25.03-29.03.2013

Місце проведення тренінгу

ЗОШ № 152 м.Харкова

Тренери

Комір Денис Євгенійович

Лубчук Юлія Миколаївна