Проект:"Хто якщо не ти врятуе нашу планету?!"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:42, 29 березня 2013, створена MarinaM852 (обговореннявнесок) (Діяльність учнів і вчителя)

Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

"Хто якщо не ти врятуе нашу планету?!" « Who if not you, will save our planet?!»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

англійська, географія,информатика, екологія, соціоллгія


Навчальна тема

"Врятуємо нашу планету" «Save our planet»


Вік учнів, клас

11-12 років, 6 клас

Стислий опис проекту

Стислий опис Проект з англійської мови для 6 класу за темою «Хто якщо не ті врятує Нашу Планету?!». У ході проекту діти працюють над проблемою, що потребує дослідження стану навколишнього середовища на планеті та шляхів захисту нашої планети від негативного та пагубного впливу на неї. Діти пройдуть вхідну анкету, ознайомляться з презентацією вчителя,приймуть участь у диспуті, у грі «Власники заводів, мирні мешканці та уряд». Як результатом буде виконання власних презентацій.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі

Освітні: -розширити словниковий запас за темою “ Збереження нашої планети. Збереження навколишнього середовища” - мають оволодіти навичками діалогічного й монологічного мовлення за темою удосконалювати фонетичні та лексичні навички,розвивати мислення та увагу. -мають оволодіти навичками володіння ІКТ. -закріплять майбутній простий час. Розвивальні: - формувати в учнів загально навчальні вміння: культуру мовлення, чіткість і точність думки, критичність мислення, здатність відчувати красу ідеї Збереження нашої планети. - у школярів розвиниться вміння працювати самостійно а також самостійно здобувати знання. - У школярів розвиниться вміння логічно аргументувати та розвивати тему, формулювати висновок, чітко будувати свою відповідь. Виховні: -у учнів сформується інтерес до навколишнього середовища; -мої учні навчаться дбайливому і гуманному ставленню до природи. -в учнів з’явиться бажання милуватися її красою нашої планети. - учні усвідомлять себе частиною світу природи.

Опис оцінювання

Під час роботи над проектом будуть використані різні методи та інструменти оцінювання. Такий спосіб допоможе поставити цілі та відслідковувати прогрес у навчанні учнів, оцінити мислення та продукти діяльності учнів. Оцінювання буде відбуватися впродовж усієї навчальної теми. Тести, анкетування допоможуть виявити індивідуальні потреби учнів та розвинути логічне мислення. Після завершення учнями їх міні-проектів, спеціальна форма зворотного зв’язку однокласників буде використовуватися для забезпечення отримання думок і оцінок однолітків. Учні використають цей зворотний зв'язок для перевірки своїх кінцевих продуктів. Підсумкове оцінювання відбудеться за допомогою представлення учнівських робіт, письмового тестування, а також робота з таблицею «ЗХД» на всіх етапах проекту.

Діяльність учнів і вчителя

На виконання проекту учні отримуют закдання у вигляді: скласти соц. опитування, виконати плакати Наша Планета, дослідити та аналізувати екологічної ситуації мого міста та Світу взаголому, прийняти участь у дебатах, виконати тестові завдання з граматики та лексики, прибирати шкільного подвір’я, прийняти учать у конкурсі “Захист навколишнього середовища”. Перед проектом учитель повинен перед проектом: - відправити та зібрати форми щодо надання прав/дозволів (щодо політики безпечного використання Інтернету з учнями, форми згоди батьків щодо Інтернет-проектів, обсягу та якості розміщеної учнями інформації в Інтернеті, правил поведінки на виїзних заняттях тощо) - перевірити потрібні комп’ютерні програми у комп’ютерному класі; - перевірити наявність потрібних книг/DVD/CD у класі; - провести заняття або додаткову підготовку учнів щодо використання нових технічних та комп’ютерних засобів; - Створити закладки у Інтернеті, в браузері («Вибране»), використати відповідні теги або зберегти посилання на потрібні сайти у класному вікі або на іншій веб сторінці для того, щоб учні могли ними легко скористатися На початку проекту: -оцінювання попередніх знань учнів методом тестування онлайн-форма -оцінювання попередньої рефлексії (Мозкова атака); -оцінювання готовності до проекту (обговорення Основних запитань, перегляд презентації вчителя та її обговорення); -оцінювання знань вивчених раніше ЛО та нових ЛО впродовж теми; Етап I: Пошуково-дослідницький етап I (5уроків): -учні вибирають предмет дослідження; -учитель надае контрольний список для дослідження; -учні створюють веб-документ джерела; -вчитель оцінювае за формою оцінювання джерел; -учні оцінюють за формою оцінювання веб сторінок; -учні займаються пошуком інформації, вони використовують інтернет, еціклопедії, довідники, посібники; Етап II: Технологічний -учні прибирають шкільне подвір’я; - учитель оцінює життєві навичкі (Прибирання території шкільного подвір’я ); -учні роблять дослідницьку діяльність та систематизують надбаний матеріал; - учитель оцінює дослідницьку діяльності(Розв’язування задач); - учитель оцінює консультації з учням також вчитель веде щоденник спостережень; - учитель оцінює пошукову діяльності; - учитель отримати доступ до учнівських файлів та їх сторінок у мережі, спільному сайті, вікі або надісланих вам електронною поштою та забезпечити надання зворотного зв'язку щодо їх робіт ЕтапIII: Завершальний -учні роблять Презентації, Публікації; - учитель оцінює Презентації, Публікації учнів; -учні роблять аналіз та синтез здобутих знань; - учитель оцінює уміння надавати аргументовану відповідь, проводити аналіз та робити синтез; -учні роблять рефлексію; - учитель оцінює рефлексію; -учитель забезпечюе оцінювання навчання учнів і успіху проекту в цілому, отримання зворотного зв’язку щодо успіху навчальної теми (самооцінка вчителя, опитування батьків, анкетування через мережу Інтернет і т.д.); -учитель вручае сертифікати нагород(и) учням.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Мальченко Марина Володимирівна

Фах, навчальний предмет

вчитель спеціаліст з англійської мови

Навчальний заклад

Комунальний заклад Загальноосвітня школа I—III ступенів навчання №34

Місто\село, район, область

м. Мариуполь

Мій внесок

Презентація для вчителів

Презентація для учнів

приклад презентації учня

Мої файли

План вивчення теми

План впровадження проекту

Мої закладки

ТРЕНІНГИ

"Навчання для майбутнього" за 10 версією (для вчителів англійської мови) м. Маріуполь ЗОШ №53 (25-30. 2013) Тренер Ангіленко А.П.