Тригонометрія в нашому житті
Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:14, 28 березня 2013, створена Чигринова Юлія (обговорення • внесок) (Створена сторінка: ==Автори проекту== Карась Андрій, [[Користувач:Сі...)
Зміст
Автори проекту
Карась Андрій, Сіра Анжеліка, Провоторова Анастасія - учені 10-А класу
Тема дослідження
Тригонометрія в нашому житті
Проблема дослідження
Чому влітку тепліше, ніж взимку?
Гіпотеза дослідження
Більшість фізичних явищ природи, фізіологічний процесів можна описати за допомогою тригонометрії та тригонометричних функцій.
Мета дослідження
Показати реальний приклад застосування знань з тригонометрії в нашому повсякденному житті
Результати дослідження
На жаль, поки у авторів проекту не має можливості показати всі розрахунки по розв'язанню системи, її аналізу та побудові її графіку, але основним результатом дослідження є висновок про пряму залежність нахилу земної осі по відношенню до площини земної орбіти.
Багато корисної використаної інформації можна знайти в розділі Корисні ресурси.
Висновки
- В ході нашого дослідження ми познайомилися з історією тригонометрії та розвитком її як невід'ємної частини математики.
- Ми дослідили та проаналізували дану нам систему тригонометричних рівнянь, побудували графік системи - так звану астроїду.
- Ми довели, що тригонометрія тісно пов'язана з фізикою, зустрічається в природі, архітектурі.
- Ми вважаємо, що тригонометрія має широкий спектр застосування в нашому житті. Сфери, в яких вона відіграє важливу роль, постійно розширюються.
- Ми вважаємо, що тригонометрія знайшла відображення в нашому житті, і сфери, в яких вона відіграє важливу роль, будуть розширюватися.