Сивину твого волосся

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 07:44, 27 березня 2013, створена Wiki003 (обговореннявнесок)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Сивину твого волосся

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Читання. Після букварний період. Додаткові предмети: основи здоров’я.


Навчальна тема

Після букварний період

Вік учнів, клас

1 клас. 6 -7 років

Стислий опис проекту

Учні 1 класу розроблять проект «Сивину твого волосся». В ході роботи над проектом учні удосконалять основні якості читацької навички, навчаться співпрацювати в групах. Учні по закінченню проекту нададуть результати своєї роботи у вигляді презентації

Повний План вивчення теми

План вивчення

Навчальні цілі

Учні повинні навчитися: сприймати зміст твору; визначати вчинки персонажів, давати їм характеристику; усвідомлювати свої вчинки й прагнути хорошого. Розвивати: фонематичний слух; мову й мислення дітей; творчі здібності Формувати: уміння читати;

Очікуванні результати:

учні зможуть: -набувати навички читання; -уточнити й розширити уявлення учнів про сі м ю -Формувати позитивне ставлення до сі мї -ознайомити один одного з членами своєї родини; -збільшити словниковий запас.

Опис оцінювання

На початку роботи необхідно перевірити техніку читання, провести бесіду на тему «Сімя». Складаються критерії оцінювання робіт учнів, за якими відбувається контроль і самоконтроль в групах з якими знайомляться учні на початку роботи над проектом. В ході роботи групи заповнюють таблиці взаємооцінювання і бланк самооцінки в групах. Учитель заповнює свій журнал спостережень за групами . Наприкінці робочого дня провести з учнями рефлексію Після завершення роботи над проектом проводиться круглий стіл, де заслуховуються виступи учнів з підсумками своєї роботи. В ході виступів групи демонструють результати своєї діяльності у вигляді презентацйї.

Діяльність учнів і вчителя

Учнівська робота

[]

Вчительска робота

[]

•Підготовчий етап. Вчитель готує всі необхідні дидактичні матеріали, складає лист планування роботи в групі та форму оцінювання опитування, пояснює необхідність проведення навчальних занять. Робота над проектом починається з презентації вчителя. На початку проектної діяльності необхідно перевірити навички читання учнів . Учитель спостерігає і направляє учнів на постановку цілей проекту. Учні обговорюють тему проекту, цілі, завдання, вживаються в ситуацію. Визначаються теми для досліджень, учні класу об’єднуються в групи, кожна з яких буде досліджувати свою тему. Учні отримують план реалізації проекту. Учні проводять відбір ідей, уточнення інформації (асоціативний кущ). Складається календар роботи групи, розподіляються ролі. •Реалізація проекту. Учитель спостерігає за роботою учнів, надає поради, побічно керує їх діяльністю, контролює послідовність виконання проекту. Учні збирають і обговорюють інформацію відповідно до плану і ролі в групі. Консультуються з учителем, обговорюють проміжні результати, оформляють проект, готуються до захисту. За результатами своєї роботи учні створюють матеріали, в яких відображається результат їх діяльності (презентація). Роблять висновки з даної теми. Учитель разом з учнями проводить спільне обговорення результатів роботи кожної групи, заповнює журнал спостережень груп над проектом. •Заключна частина проекту. Учитель бере участь в обговоренні. Задає цілеспрямовані питання. Узагальнює отримані результати, підводить підсумки, визначає перспективи. Учні беруть участь в колективному самоаналізі та оцінці результатів. Кожна група виступає з презентацією результатів, демонструючи свої роботи у формі презентації. На завершення колективно обговорюються висновки. Учні оцінюють виступи груп відповідно до критеріїв оцінювання роботи груп. Підводяться підсумки та нагородження.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Кабанець Тетяна Миколаївна

Фах, навчальний предмет

вчитель, початкові класи

Навчальний заклад

ЗОШ №8 Димитровської міської ради

Місто\село, район, область

Димитров


ТРЕНІНГИ

Дати проведення тренінгу

11.04.2013 р-23.04.2013р.

Тренери

Ковальчук Антоніна Петрівна

Місце проведення тренінгу

Загальносвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Димитровської міської ради Донецької області