Портфоліо Турчанінової Надії Олексіївни з теми "Подорож в казковий ліс"
Зміст
Назва проекту
Подорож в казковий ліс
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Природознавство
Навчальна тема
Рослини та тварини і середовище їх існування
Вік учнів, клас
3клас, 8 – 9 років
Стислий опис проекту
Працюючи над темою «Рослини , тварини і середовище їх існування», (учительська презентація)учні проводять заочну подорож до казкового лісу, який населяють безліч тварин: великих та малих, ті що літають, повзають, бігають. Обираємо тему проекту відповідно до навчального предмета, та державного стандарту. , Опираюсь при цьому на отриманий раніше досвід учнів, на вивчений раніше матеріал, передбачаю основні моменти, що особливо важкі для сприйняття учнями даної теми. Проводжу екскурсію до місцевого краєзнавчого музею. Переглядаємо виставку дитячої літератури про рослини та тварини України. В процесі роботи над проектом учні створюють [презентацію «Світ птахів»], Активно спілкуються протягом всього проекту, радять один одному. Створюють блог «Червона книга України», обмінюються прикладами навчальних роликів, що знайшли в Інтернеті, проводять опитування однокласників, вчителів, батьків. З цією метою кожен учень класу працює у своїй групі, опрацьовуючи даний матеріал. Тому перша група готувала блог, друга група – презентацію, а третя – проводила опитування. На завершальному етапі роботи над проектом учні представляють результати своєї роботи у блозі, де вони викладають план створення, посилання на опитувальник, аналіз результатів опитування, представлений у вигляді діаграми. За результатами їх роботи учнів дізнаюся про те, чого вони навчилися, які знання вони збережуть для наступного проекту. З цією метою підготовлені учні проводять презентацію, розповідають про матеріали блогу. Самостійно роблять висновки, пояснення, порівнюють, спів ставляють.
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі
Опис оцінювання
При вивченні теми «Подорож вказковий ліс» використовуються різні методи та інструменти оцінювання. Таке оцінювання допомагає учасникам проекту поставити навчальні цілі, відслідкувати прогрес у навчанні учнів, забезпечує зворотній зв’язок ,оцінювати мислення та продукти учнівської діяльності,їх представлення та відображати навчальний цикл. оцінювання відбувається впродовж всієї навчальної теми. ЗХД-схеми, «асоціативний кущ» та Онлайн-опитувальник допомагає від слідкувати індивідуальне навчання потреби учасників. Форми оцінювання для блогу, презентації описують критерії для їх створення.
Діяльність учнів і вчителя
Записати, як учні використовуватимуть Інтернет при вивченні теми. Після створення прикладу учнівської роботи записати про те, як учні його створюватимуть Записати, як відбуватиметься оцінювання учнівського проекту. Описати, як здійснюватиметься диференціація навчання в ході вивчення теми. Описати, як здійснюватиметься фасилітація навчального процесу, які будуть учням надані інструкції та вказівки для допомоги
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Фах, навчальний предмет
Навчальний заклад
Місто\село, район, область
Контактні дані
Про мене
Мій внесок
Мої проекти
Портфоліо з теми
Мої файли
Мої закладки