Портфоліо німецька мова 5 клас "Різдвяні традиції" з теми Свята

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 13:49, 4 лютого 2013, створена Олеся Борейко (обговореннявнесок) (План вивчення теми)

Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

РІздвяні традиції

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

німецька мова, українська мова, технології

Вік учнів, клас

5 клас 10-11 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей проект для учнів 5 класів передбачає дослідження традицій святкування Різдва у Німеччині, порівнюючи їх із українськими. Це дослідження проводиться під час вивчення теми «Свята та традиції». Учитель розподіляє дітей на 3 групи: «психологи»,«журналісти», «історики». Журналісти беруть інтерв’ю в іноземних друзів,з якими вони спілкуються через Cкайп, щоб дізнатися як вони святкують Різдво. Німецькі друзі відповідають на їх запитання. Історики досліджують, чи змінилися традиції святкування Різдва впродовж століть, використовуючи пошукові сайти. Психологи проводять анкетування, досліджуючи чому діти люблять Різдво. Результат дослідження діти оформляють у вигляді презентації, а також створюють виставку малюнків «Різдвяний настрій». Учні також пишуть вітальні листівки до свята німецьким друзям.

План вивчення теми

вивчення теми впровадження

Оцінювання

На початку проекту учитель проводить мозкову атаку над «Асоціативним кущем», пропонує дітям заповнити організаційну діаграму «Що створює святковий настрій?», а також онлайн-опитувальник «Різдво», щоб визначити навчальні потреби учнів. Учні виконують дослідження, результати оформляють у вигляді презентації. Вони оцінюють її за розробленими вчителем критеріями оцінювання.

Діяльність учнів та вчителя

На початку проекту учні заповнюють три колонки таблиці З-Х-Д для того, щоб вони усвідомили і оцінили свої попередні знання. Учні розділяються на 3 групи: журналісти, історики, психологи. Вчитель організовує та координує роботу учнів, надає поради, де саме можна знайти інформацію, проводить необхідні тестування, оцінювання, організовує самооцінювання учнів, перевіряючи таким чином знання дітей та коригуючи наступні завдання. Вчитель роздає буклет, у якому розповідає про запланований проект, збирає форми дозволу. Робота в проекті Після ознайомлення з необхідними матеріалами та темою проекту, вчитель проводить тестування і знайомить з вчительською презентацією, в якій пропонує дослідити «Що прикрашає наше життя? Чому ви любите Різдво?». Розділившись на групи, учні виконують завдання дослідження, використовуючи Скайп та пошукові сайти Інтернету. Журналісти беруть інтерв’ю в німецьких друзів, щоб дізнатися як вони святкують Різдво. Іноземні учні відповідають їх на запитання через Скайп. Історики досліджують, чи змінилися традиції святкування Різдва впродовж століть. У пошуках інформації діти використовуватимуть пошукові сайти. Психологи проводять анкетування, досліджуючи чому діти люблять Різдво. Учитель скеровує роботу учнів, надає їм консультації, навчає як перевіряти інформацію Інтернет-ресурсів на достовірність. На закінчення роботи над проектом учні складають учнівське порт фоліо, пишуть вітальні листівки, малюють малюнки і створюють виставку «Різдвяний настрій». Результати дослідження оформляють у вигляді мультимедійної презентації.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Борейко Олеся

Фах, навчальний предмет

німецька мова


Навчальний заклад

СЗШ № 27 м. Львова

Місто\село, район, область

м. Львів, Галицький район

Контактні дані

olesia.boreiko на gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

26. 11 - 07.12 2012

Місце проведення тренінгу

СЗШ № 27

Тренери

Кархут Оксана Володимирівна