Обговорення:Майстер-клас тренерів системи ПТО України м.Козятин Вінницької області
Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:16, 29 червня 2008, створена Perva Margarita (обговорення • внесок)
"Мы - одна семья!"
- Це добре відчувається, коли збираються люди, що щиро зацікавлені у своїй роботі. Спілкуючись з колегами-вчителями загальноосвітніх шкіл, я не раз дивувалася "викривленому" уявленню про мету програми “Intel® Навчання для майбутнього ”. Вважаю, що причини цього криються у нерозумінні самими тренерами призначення програми, формальному ставленні до її впровадження. При намаганні пояснити, що суть цього методу полягає у оволодінні інтерактивними способами навчання, але з використанням можливостей комп’ютера, з’ясовується повна або часткова відсутність інформації з цього приводу у вчителів. Здебільшого їх навчання полягало у створенні під час тренінгу робіт, які не мають відношення до проектного методу. Роз’яснення мети не проводилось належним чином, або не наголошувалися головні мотиви використання саме пошукового методу. Тому самі вчителі сприймають програму як курс освоєння ПК.
- Під час участі у майстер-класі упевнилась, що склад тренерів системи ПТО компенсує малу кількість достатньо високим рівнем підготовки. Я переконана, що повертаючись до своїх навчальних закладів, мої колеги озброєні головним – розумінням мети програми та прагненням її впровадити. Безпосередня та дружня атмосфера тренінгу дала можливість відкинути власні побоювання та непевність, відчути себе у колі однодумців, щиро бажаючих допомогти одне одному та отримати найкраще з досвіду колег. Вдячна нашим тренерам за самовідданість, за підготовку та проведення цікавих практичних вправ, спрямованих на розуміння причин виникнення помилок, шляхів їх усунення, поглиблення знань та умінь. Переоцінити доцільність проведення таких тренінгів, на мою думку, неможливо.
Вітаю всіх колег та сподіваюсь, що утворений зв'язок не перерветься, а прагнення вдосконалитись і намагання влучно спрямувати власну діяльність дозволять нам ще не раз зустрітись (бажано у привітному Козятинському ВПУ) та обговорити шляхи вирішення спільних та власних проблем у теплому, майже родинному колі. Пам’ятаймо: «Мы – одна семья!».
- Окреме вітання Світлані Данькевич за ґрунтовну підготовку тренерів у Київський області.--Маргарита Перва 15:15, 29 червень 2008 (EEST)
- Привіт, я Мазур Таїса, тренер програми Intel в системі ПТО у Вінницькій області. Пощастило нарешті потрапити на майстер-клас. Просто в захваті!!! Багато корисної та цікавої інформації. Удосконалила свої знання та вміння по побудові Ключових та Тематичних питань, усвідомила як правильно потрібно вибирати та будувати дослідження учнів, прописувати у плані проекту «Діяльність учнів». Усвідомила роль в проекті вчительської роботи та дізналась про її види. Приємно було познайомитись з тренерами з інших областей та обговорити спільні проблеми. Велика вдячність нашим тренерам: Наталії Іванівні та Інні Михайлівні за їх навчання, розуміння, допомогу та корисні поради!!!--Mazur Taya 19:54, 27 червень 2008 (EEST)
- Мы, представители г. Харькова, первый раз побывали на мастер-классе. Мы даже не представляли, как это бывает мастер-классно! Для себя мы открыли много различных методик организации групповой работы, а главное - некоторые составляющие учебного проекта, о которых мы и не знали. Например, наши тренеры не сказали нам о том, что проект должен содержать инструкционные материалы, а также организационные диаграммы. Теперь мы будем совершенствоваться и вам за нас не будет стыдно! --Anna Nikolaevska 19:33, 27 червень 2008 (EEST)
- Ура! Я в WIKI! Спасибо тренерам Наташе и Инне за продуктивный мастер-класс. Совершенно по-новому открылся метод "мозгового штурма"; интересные, правильно подобранные задания, помогли закрепить знания в проведении трудных упражнений тренингов по программе "Intel*Обучение для будущего" (составление ключевых тематических вопросов, правильность просмотра видеофильма "Улыбка Моны Лизы", краткое формулирование мысли)и отдельное спасибо за долгожданное участие в википедии. Тренера отдали нам всё своё личное время, научили нас общаться в WIKI!
- Желаю всем участникам мастер-класса, тренерам и директору и педагогическому составу Казатинского ВПУ железнодорожного транспорта творческих успехов, удовлетворения от своей работы,благодарных слушателей и учащихся и всех земных благ!--Ira Meleshko 19:57, 24 червень 2008 (EEST)
- Зражевська Юлія, Чернігівська область, тренер системи ПТО
- Під час проведення майстер-класу я отримала відповіді на багато спірних для мене запитань -
- більш глибоко усвідомила сутність ключових та тематичних запитань, відміну між ними;
- вимоги та ознаки успішних презентацій, публікацій та веб-сайтів;
- з'ясували проблеми та шляхи вирішення їх при організації та проведенні тренінгів.--Yulia Zragevskaya 19:54, 24 червень 2008 (EEST)
- Я, Червенкова Лариса, тренер з програми Intel в системі профосвіти. Місто роботи Донецький професійний ліцей автосервісу. Побувала на майстер-класі у м. Козятень. Для себе я зьясувла, що веду свій тренінг з деякими помилками. Мене навчили
- КОНКРЕТНО ставити ключові та тематичні запитання.
- виносити тематичні питання в презентацію, публікацію, веб-сайт.
- порядок проведення тренінгу--Chervenkova Larisa 19:42, 24 червень 2008 (EEST)
- Я, Зверева Олеся тренер программы "Intel Навчання для майбутнього" с г.Краматорска.
- Побывавши на курсах Мастер-класса я для себя узнала следующее
- - более конкретно создовать ключевые и тематические вопросы;
- - правильность разделения тематического вопроса на презентацию, публикацию и web-сайт;
- - правильность проведения тренинга.--Olesya Zwerewa 19:41, 24 червень 2008 (EEST)
- Для меня очень важным была работа с ключевыми и тематическими вопросами, и обсуждение и разбор.
- При работе с презентацией важным моментом было структурирование всей перезентации.
- Был подобран хороший материал для примеров удачных и неудачных работ.
- При работе над готовыми проектами и исправлении ошибок научилась конкретизировать материал.--Titarenko Elena 19:34, 24 червень 2008 (EEST)