Обговорення:Майстер-клас тренерів системи ПТО України м.Козятин Вінницької області

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Привіт, я Мазур Таїса, тренер програми Intel в системі ПТО у Вінницькій області. Пощастило нарешті потрапити на майстер-клас. Просто в захваті!!! Багато корисної та цікавої інформації. Удосконалила свої знання та вміння по побудові Ключових та Тематичних питань, усвідомила як правильно потрібно вибирати та будувати дослідження учнів, прописувати у плані проекту «Діяльність учнів». Усвідомила роль в проекті вчительської роботи та дізналась про її види. Приємно було познайомитись з тренерами з інших областей та обговорити спільні проблеми. Велика вдячність нашим тренерам: Наталії Іванівні та Інні Михайлівні за їх навчання, розуміння, допомогу та корисні поради!!!--Mazur Taya 19:54, 27 червень 2008 (EEST)
Мы, представители г. Харькова, первый раз побывали на мастер-классе. Мы даже не представляли, как это бывает мастер-классно! Для себя мы открыли много различных методик организации групповой работы, а главное - некоторые составляющие учебного проекта, о которых мы и не знали. Например, наши тренеры не сказали нам о том, что проект должен содержать инструкционные материалы, а также организационные диаграммы. Теперь мы будем совершенствоваться и вам за нас не будет стыдно! --Anna Nikolaevska 19:33, 27 червень 2008 (EEST)
Ура! Я в WIKI! Спасибо тренерам Наташе и Инне за продуктивный мастер-класс. Совершенно по-новому открылся метод "мозгового штурма"; интересные, правильно подобранные задания, помогли закрепить знания в проведении трудных упражнений тренингов по программе "Intel*Обучение для будущего" (составление ключевых тематических вопросов, правильность просмотра видеофильма "Улыбка Моны Лизы", краткое формулирование мысли)и отдельное спасибо за долгожданное участие в википедии. Тренера отдали нам всё своё личное время, научили нас общаться в WIKI!
Желаю всем участникам мастер-класса, тренерам и директору и педагогическому составу Казатинского ВПУ железнодорожного транспорта творческих успехов, удовлетворения от своей работы,благодарных слушателей и учащихся и всех земных благ!--Ira Meleshko 19:57, 24 червень 2008 (EEST)
Зражевська Юлія, Чернігівська область, тренер системи ПТО
Під час проведення майстер-класу я отримала відповіді на багато спірних для мене запитань -
більш глибоко усвідомила сутність ключових та тематичних запитань, відміну між ними;
вимоги та ознаки успішних презентацій, публікацій та веб-сайтів;
з'ясували проблеми та шляхи вирішення їх при організації та проведенні тренінгів.--Yulia Zragevskaya 19:54, 24 червень 2008 (EEST)
Я, Червенкова Лариса, тренер з програми Intel в системі профосвіти. Місто роботи Донецький професійний ліцей автосервісу. Побувала на майстер-класі у м. Козятень. Для себе я зьясувла, що веду свій тренінг з деякими помилками. Мене навчили
КОНКРЕТНО ставити ключові та тематичні запитання.
виносити тематичні питання в презентацію, публікацію, веб-сайт.
порядок проведення тренінгу--Chervenkova Larisa 19:42, 24 червень 2008 (EEST)


Я, Зверева Олеся тренер программы "Intel Навчання для майбутнього" с г.Краматорска.
Побывавши на курсах Мастер-класса я для себя узнала следующее
- более конкретно создовать ключевые и тематические вопросы;
- правильность разделения тематического вопроса на презентацию, публикацию и web-сайт;
- правильность проведения тренинга.--Olesya Zwerewa 19:41, 24 червень 2008 (EEST)


Для меня очень важным была работа с ключевыми и тематическими вопросами, и обсуждение и разбор.
При работе с презентацией важным моментом было структурирование всей перезентации.
Был подобран хороший материал для примеров удачных и неудачных работ.
При работе над готовыми проектами и исправлении ошибок научилась конкретизировать материал.--Titarenko Elena 19:34, 24 червень 2008 (EEST)