Портфоліо Демченко Ольги Миколаївни

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 21:47, 20 грудня 2012, створена Demchenkol (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Буклет до проекту

Demchenko2.png Demchenko1.png

Назва проекту

Чим ми схожі з греками?

Основний та другорядні навчальні предмети

основний - фізична культура, другорядні - історія,географія

Вік учнів, клас

5 клас (10-11 років)

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні в процесі проекту самостійно знайомиляться з темою: Стародавня Греція. Досліджують життя Спарти, розкривають таємниці марафону, вивчають історію винекнення Олімпійських Ігор. Діти об'єднуються у малі групи і за результатами досліджень складають опис "сильної людини", алгоритм шляху "вдосконалення сили духу і тіла.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту діти проходять тестування онлайн. Вхідне оцінювання передбачає актуалізацію опорних знань учнів, і оцінку на цьому етапі отримує вся група від вчителя. Проміжне оцінювання за даною темою має за мету насамперед проконтролювати, чи вірно уявляють учні мету та хід виконання проекту. На цьому етапі учнів об'єднують на кілька груп і вони оцінюють роботу один одного. Вихідне оцінювання повинно перш за все виявити рівень подачі та оформлення результатів дослідження, тобто оцінюється насамперед презентація. Для оцінювання вчитель складає оціночний лист ,який використовується з чітко прописаними критеріями та балами. На початку проекту: Учні заповнюють таблицю З-Х-Д (Знаемо, Хочемо дізнатися, Дізналися) у формі спільного доступу на Goog D Вхідне оцінювання Впродовж роботи над проектом проводиться мозковий штурм за принципом каруселі. Групи, що беруть участь в мозковому штурмі, заповнюють документ спільного доступу: Моніторингове дослідження Наприкінці роботи над проектом учні заповнюють оціночний лист роботи над презентацією результатів дослідження у проекті (документ Word): Вихідне оцінювання

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком проекту вчитель готує такі дидактичні матеріали: Вхідне оцінювання(таблиця "Знаємо - Хочемо знати - Дізнаємося") Форма(моніторингове оцінювання) Шаблон Шаблон онлайн-презентації для оформлення результатів дослідження У ході проекту учні досліджують,хто такі спартанці,їх виховання,їх звичаї. На початку проекту з’ясовуємо навчальні потреби учнів шляхом заповнення форми спільного доступу «ЗХД – знаємо – Хочемо знати - Дізналися».Вчитель знайомить учнів зі своєю вступною презентацією. Для пошуку відповіді на ключове питання проводиться мозковий штурм серед учнів методом каруселі (тобто кожна група визначає у сусідів найкращі ідеї). Таким чином проводиться формуюче оцінювання. За результатами мозкового штурму кожна група перевіряє дві свої найкращі гіпотези, підтверджуючи або спростовуючи їх, використовуючи при цьому ресурси інтернету.По завершенні результати дослідження група викладає у онлайн - презентація, шаблон якої викладений заздалегідь вчителем. Два-три обдарованих учні в цей час готують публікацію (бюлетень або буклет), в якому викладають інформацію з інтернету .В буклеті має бути інформація про життя та норови Спарти. Під час захисту проекту кожна група представляє та захищає свою частину спільної презентації. Дві інші групи та вчитель в цей час заповнюють форму оцінювання презентації,розроблену вчителем в Word. Результатом роботи групи буде середнє арифметичне оцінок учнів та вчителя. Підсумок роботи над проектом викладається wiki сторінка учнів в проекті "як попасти в Спарту?"

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Демченко Ольга

Фах, навчальний предмет

Викладач фізичної культури та тренер по виду спорта.

Навчальний заклад

Загальноосвітня середня школа №2

Місто\село, район, область

місто Дніпропетровськ

Контактні дані

demchenkolechka@gmail/com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери