Портфоліо Дрозд Оксани Віталіївни

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:42, 19 грудня 2012, створена Drozd (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук

[[

Назва навчальної теми

Типи мовленнєвих помилок

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська мова, література, інформатика

Вік учнів, клас

13 років, 7клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект передбачає дослідницьку й пошукову роботу учнів із матеріалами учнівських письмових робіт, класифікацію знайдених помилок,  виправлення та уникнення їх у майбутніх роботах. Проект розраховано на учнів 7 класу. Назва теми:»Типи мовленнєвих помилок».Види діяльності: робота в групах, пошукова, дослідницька. Групи обирають різні завдання: 1-вибирає і виправляє граматичні помилки, 2 – лексичні, 3 – стилістичні. Кінцевий продукт – мультимедійна презентація. Протягом роботи над презентацією здійснюється оцінювання. Учні працюють над різними типами помилок, вчаться їх запобігати, самостійно вибирають приклади, складають тести, здійснюють взаємоперевірку. Кінцевий результат проекту – підвищення мовленнєвого рівня учнів.

План вивчення теми (вставити файл)

[1]|план вивчення теми

[2]|план впровадження теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

[3]| форма оцінювання

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Презентація використовується для класифікації мовленнєвих помилок, формування мовленнєвих навичок. При вивченні теми учні будуть застосовувати Інтернет-ресурси з даного питання та спілкуватися в чатах. Проаналізувати план створення учнівського проекту. Оцінювання учнівського проекту здійснюється протягом усього проекту. Диференціація навчання здійснюється на початку роботи з проектом (учні самостійно вибирають собі завдання відповідно до рівня можливостей і знань). Фасилітація здійснюється з метою спонукання учнів до вибору шляхів здійснення мети .Запропоную учням ключові та тематичні питання, які вони зможуть застосувати під час підготовки слайдів до майбутнього проекту.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери

]]