Портфоліо Клименка Станіслава Володимировича з теми: «Будова персонального комп’ютера»

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:42, 13 грудня 2012, створена Dervil87 (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Будова персонального комп’ютера

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика

Вік учнів, клас

14-15 років, 9 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей проект з інформатики для учнів 9 класу. Буде розроблятися під час вивчення теми « Апаратне забезпечення iнформацiйних систем» та в позаурочний час. Вивчаючи цю тему учні дізнаються, про історію комп’ютерної техніки, які періоди розвитку вони пройшли, як на согодні змінились та модернізувались, наскільки вона є важливою в повсякденному житті людини . Учні обєднуються у підгрупи, в результаті чого роблять аналіз та систематичне узагальнення з даної теми.Учні заносять дані у свій блог.

План вивчення теми (вставити файл)

План теми

План впровадження теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Вчителем проводиться формуюче оцінювання під час виконаня всього проекту, тобто оцінювання буде проводитись на всіх етапах роботи над проектом.На початку роботи над проектом учні заповнюють схеми ЗХДта та роблять вступне діагностування з приводу готовності працювати в проекті.Учитель проводить декілька разів опитування навчальних потреб учнів для того, щоб з’ясувати попередні знання учнів. Учні ведуть щоденник спостережень впродовж проекту. Впродовж роботи над проектами учні також використовують форми оцінювання блогу та контрольного списку Проходять онлайн-опитування. В результаті отримують підсумкове оцінювання роботи в проекті.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Робота над проектом проходить у кілька етапів. В ході виконання проекту учні вдосконалюють свої знання з теми,під керівництвом вчителя розглядають будова та принципи роботи вузлів персонального комп’ютера. Вчитель демонтсрує буклет 1стор,2стор для батьків. Учитель пропонує учням ознайомитись з презентацією. Учні переглядають її та проходять вступне діагностування з приводу готовності працювати в проекті, при цьому починають формуватися навички роботи в мережі Інтернет, та підвищується зацікавлення учнів до висвітлення результатів проекту у формі блогу. Група «Науковці» знаходить інформацію про досягнення новітніх технологій та їх вплив на сучасну будову комп’ютера. Записують у блог. Учитель виконує роль фасилітатора під час складання учнями таблиці; розробляє дві опитувальні форми, які дають змогу відслідкувати участь кожного учня в проекті та оцінити його вклад у результат. Група «користувачі» працюють в інтернеті та порівнює покоління сучасних та минулих комп’ютерів. При цьому аналізують та порівнюють характеристики та будову. Свої дослідження вони систематизують у вигляді діаграм, порівняльних таблиць, які розміщують у блозі. Учитель протягом проектної діяльності учнів створює дві опитувальні форми, які дають змогу відслідкувати участь кожного учня в проекті та оцінити його вклад у результат. Група «Експертів» аналізують та порівнюють можливості роботи на різних типах поколінь комп’ютерів, та еволюцію апаратного забезпечення і з чим це пов’язано . Створюють порівняльну таблицю можливостей поколінь. Учитель розробляє дві опитувальні форми, які дають змогу відслідкувати участь кожного учня в проекті та оцінити його вклад у результат. Учитель заносить бали за діяльність учнів у проекті у відомість оцінювання.Учні рекламують свій блог у соціальних мережах, на сайті школи, та серед мешканців свого міста.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Клименко Станіслав Володимирович

Фах, навчальний предмет

Вчитель ІНФОРМАТИКИ

Навчальний заклад

Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №3

Місто\село, район, область

м. Прилуки Чернігівська обл.

Контактні дані

dervil87@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією Intel"Навчання для майбутнього"

Дати проведення тренінгу

05 грудня - 13 грудня 2012 року

Місце проведення тренінгу

м. Прилуки

Тренери

Ліпін Володимир Павлович, Ведмідська Наталія Миколаївна