Портфоліо з теми "Роби, як робиться і дістанеш правильне"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 22:47, 3 грудня 2012, створена Філатова Наталія (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Правильні многогранники

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Геометрія, хімія,інформатика

Вік учнів, клас

11 клас, 16 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект з геометрії «Роби,як робиться, і ти дістанеш правильне» допомагає поглибити і розширити знання та практичні навички учнів, допомагає побачити зв’язок математики з життям,розвиває в учнів уміння бачити цікаве, творчі здібності, уяву. Учні займаються пошуком різноманітної інформації, досліджують чи існують правильні форми в житті та природі ,збирають матеріал для відповіді на ключове питання. Школярі працюють в групах та самостійно.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Доречно оцінювання проводити за трьома етапами:

1. На початку проекту.

2. Впродовж роботи над проектом.

3. Наприкінці роботи над проектом.

На першому етапі ми використаємо метод «Знаю-Хочу дізнатись-Дізнався» та повертаємся до нього наприкінці проекту, вчитель веде електронний журнал.

На другому етапі ми використовуємо форми «Оцінювання дослідження», «Оцінювання творчого проекту».

На третьому етапі оцінювання проводимо за допомогою форм «Оцінювання блогу», «Оцінювання спільного проекту».

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Робота наша спрямована на використання навичок XXI століття. Ми знайомимо учнів з методом проектів використовуючи сворений буклет 1,2. Вчитель бере дозвіл у батьків на створення електронної скриньки учнів та публікації робіт. На початку проекту вчитель демонструє презентацію ідей проекту. Після ознайомлення зі слайдами учні намагаються відповісти на ключеві та тематичні питання проекту. Щоб зрозуміти на скільки учні володіють темою,вчитель використовує мережевий опитувальник.

Учні об’єднуються у групи для виконання дослідження при вивченні теми. Групи: 1. Пошуковці (шукають інформацію про многогранники у бібліотеках та за допомогою пошукових систем Інтернету) 2. Аналітики (аналізують та систематизують інформацію, яку надали пошуковці) 3. Спостерігачі (проводять спостереження про многогранники в природі) 4. Доповідачі (створюють презентацію за допомогою даних наданих аналітиками та спостерігачами та презентують її з поясненням). Для введення досліджень учні використовують і створюють блог. Кожна група створює та демонструє свою презентацію, в якій докладно доповідають про виконання дослідницької діяльності, а також про планування того, що ще потрібно виконати. Проводимо підсумкове заняття у вигляді круглого столу, де використовуємо матеріал по темі «Правильні многогранники».

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

ФІлатова Наталія Федорівна

Фах, навчальний предмет

математика

Навчальний заклад

Загальноосвітня школа №1

Місто\село, район, область

м.Червоноград Львівської обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Intel навчання для майбутнього

Дати проведення тренінгу

19-30 листопада 2012

Місце проведення тренінгу

НВК "СШ І-ІІ ступенів- колегіум" №3

Тренери

Караман Л.І.